Centrum Usług Bankowych Adamczyk w spocie Eurobanku - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / Reklama / Adamczyk w spocie Eurobanku

Adamczyk w spocie Eurobanku 0

Eksperyment z Piotrem Adamczykiem mający na celu sprawdzenie kredytu gotówkowego z niską ratą startuje na dobre ze swoją wizualizacją.

Od 4 lipca będą emitowane spoty reklamowe, w których to Piotr Adamczyk ma na celu reklamowanie kredytu gotówkowego oferowanego przez Eurobank.

Propozycja wystąpienia w reklamie banku nie była dla mnie pierwszą tego typu. Zdecydowałem się jednak na  firmowanie eurobanku swoim nazwiskiem, ponieważ ten bank, jako przyjazny i nowoczesny budzi pozytywne skojarzenia ocenia Piotr Adamczyk.  Nie bez znaczenia jest dla mnie też to, że eurobank ma już na swoim koncie wiele reklam z udziałem znakomitych aktorów. Jest mi miło dołączyć do tego grona. Podoba mi się niespotykana do tej pory zabawna konwencja reklam. Mówi się, że każdy może zagrać co najmniej jedną genialną rolę w życiu – siebie. Dla mnie  udział w reklamie eurobanku to właśnie tego typu aktorski eksperyment. W kolejnych etapach współpracy poddany zostanę następnym doświadczeniom,  których efekty będzie można zobaczyć w  spotach reklamowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites