Centrum Usług Bankowych Szkolne Kasy Oszczędności w szkołach - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / Marketing / Szkolne Kasy Oszczędności w szkołach

Szkolne Kasy Oszczędności w szkołach 0

Szkolne Kasy Oszczędności to pierwsza w historii kampania reklamowa, która rusza 17 września. Głównym przesłaniem kampanii jest: Z nowym internetowym SKO nauka oszczędzania to prawdziwa frajda. Szymon Majewski wcielający się w rolę nauczyciela przeprowadzającego lekcję będzie zachęcał najmłodszych do oszczędzania.

Kampania promująca nowe SKO potrwa do końca października. Będzie prowadzona pod hasłem „Poznaj moc oszczędzania w SKO”. Chcemy zachęcić rodziców i grono pedagogiczne do przystąpienia do programu edukacyjnego SKO. Jako wiodące medium wykorzystamy telewizję. Efekt wizerunkowy wzmocni kampania na nośnikach reklamy zewnętrznej. SKO jest unikatową propozycją na rynku bankowym. Wierzymy, że wsparcie edukacji finansowej od najmłodszych lat przez szkoły i rodziców będzie procentować w niedalekiej przyszłości – mówi Tomasz Marszałł, Dyrektor Departamentu Marketingu PKO Banku Polskiego.

 

Szkolne Kasy Oszczędności to największy i najstarszy w Polsce program edukacji finansowej. Od pokoleń zachęca najmłodszych do oszczędzania i zdobywania wiedzy z zakresu finansów. Dzięki zmianom w formule program, stał się bardziej atrakcyjny dla najmłodszych. PKO Bank Polski stworzył pierwszy w Polsce serwis bankowości internetowej dla dzieci – sko.pkobp.pl Internetowy serwis SKO jest zrozumiały, bezpieczny i atrakcyjny graficznie dla dzieci. Umożliwia zakładanie wirtualnych skarbonek oraz zdobywanie specjalnych odznak, co jest świetną mobilizacją do oszczędzania. Dzięki temu dzieci uczą się zarządzać swoim „mini – budżetem” i odkładać nawet małe kwoty pieniędzy.

PKO Bank Polski rozpoczynając jesienną kampanię reklamową chce zwrócić uwagę na atrakcyjny pakiet kont dla wszystkich klientów na różnych etapach życia. Kolejne odsłony kampanii będą koncentrowały  się na podkreśleniu internetowości PKO Banku Polskiego i zostaną poprowadzone pod wspólnym hasłem „Dołącz do 5 milionów użytkowników kont internetowych w PKO Banku Polskim”. Szymon Majewski wystąpi w roli przewodnika przedstawiającego poszczególne konta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites