Centrum Usług Bankowych Nowa strona internetowa Vivus.pl - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / Pożyczki pozabankowe / Nowa strona internetowa Vivus.pl

Nowa strona internetowa Vivus.pl 0

Nowa strona internetowa Vivus

Wyjątkowo czytelna prezentacja informacji i intuicyjny formularz pożyczkowy to według klientów podstawowe atuty nowej strony internetowej Vivusa. Po dziewięciu miesiącach działalności pożyczkodawca odświeżył swoją stronę. Nowoczesny i bardziej czytelny layout to zapowiedź kierunku dalszych zmian.

 

W ciągu trzech kwartałów Vivus.pl zwiększył dzienną liczbę udzielanych pożyczek ze 100 do 3 tysięcy. Przy tak dynamicznym rozwoju przyszedł czas na odświeżenie wizytówki firmy – strony www. Nowy layout strony vivus.pl to efekt badań opinii klientów i doświadczenia zebranego na innych rynkach.


 

 

– Nasi klienci zwracają przede wszystkim uwagę na intuicyjność, szybkość i wygodę wypełnienia formularza pożyczkowego. Dlatego cały układ strony został zoptymalizowany pod tym kątem – mówi Loukas Notopoulos, prezes Vivus Finance.

– Drugim ważnym elementem jest przejrzysta prezentacja warunków umowy. Projektując nowy układ strony uwzględnialiśmy opinie naszych klientów – 83 proc. z nich to osoby korzystające z Internetu co najmniej raz dziennie. Wysokiej jakości funkcjonalność strony jest dla nich ważnym czynnikiem przy wyborze usług online.

 

Spopularyzowana przez Vivusa graficzna prezentacja oferty za pomocą suwaków stała się standardem w branży. – W ciągu  kilku miesięcy działalności wiele firm z branży zmieniło swoją stronę upodabniając się do nas. Uważam, że to najlepsza miara sukcesu, jaki odniosła strategia Vivusa – dodaje Notopoulos.

 

vivus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites