Centrum Usług Bankowych Pół roku w Polsce - Kredito24.pl technologicznym liderem szybkich pożyczek online - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / Pożyczki pozabankowe / Pół roku w Polsce – Kredito24.pl technologicznym liderem szybkich pożyczek online

Pół roku w Polsce – Kredito24.pl technologicznym liderem szybkich pożyczek online 0

Pół roku w Polsce - Kredito24.pl technologicznym liderem szybkich pożyczek online

Kredito24.pl od ponad pół roku odnosi sukcesy na polskim rynku. Innowacyjna technologia oraz przyjazne i odpowiedzialne podejście sprawiają, że klienci wybierają nas chętniej niż konkurencję.

 

Lider technologi

Od samego początku www.kredito24.pl stosuje innowacyjny, całkowicie automatyczny i niezależny system oceny klienta, który przetwarza ponad 8000 danych i podejmuje natychmiastową decyzję. Wśród baz, które sprawdza są m.in. serwisy społecznościowe, w tym facebook. Wszyscy wnioskodawcy traktowani są jednakowo i uczciwie, decyzja kredytowa podejmowana jest w kilkadziesiąt sekund, a pieniądze trafiają na konto maksymalnie w 15 minut.


 

Kredito24.pl dla wygody klientów całkowicie uprościło kwestię potwierdzenia tożsamości właściciela konta. Przelew 1 gorsza odbywa się całkowicie automatycznie. Co więcej, dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu – specjalnej aplikacji, Kredito24.pl może potwierdzić tożsamość właściciela konta bankowego bez konieczności wykonywania przelewu.

Kredito24.pl jako jedyny serwis pożycza pieniądze klientom poprzez aplikację na Facebooku oraz aplikacje na systemy Android oraz iOS. Jako jeden z nielicznych umożliwia również wzięcie pożyczki stałym klientom przez SMS.

 

–  To co nasza konkurencja ma w planach wprowadzić dopiero za kilka miesięcy, u nas jest standardem od samego początku działalności. Wiemy, że nieprzewidziane wydatki mogą zdarzyć się każdemu o różnej porze dnia i nocy, w tygodniu czy święta. Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom, nasi klienci mogą pożyczyć pieniądze 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a środki na ich koncie znajdą się niemal natychmiast – mówi Sebastian Diemer, prezes Kredito24.pl

 

Już wkrótce Kredito24.pl wprowadzi kolejne udogodnienie dla klientów: spersonalizowaną kartę przedpłaconą oraz wypłatę z bankomatu za pomocą kodu SMS dzięki której wzięcie pożyczki będzie jeszcze łatwiejsze.

99% zadowolonych klientów

Kredito24.pl stawia na funkcjonalność i wygodę, dlatego cały proces wnioskowania o pożyczkę trwa maksymalnie dwie minuty. Strona kredito24.pl jest prosta i przyjazna w użyciu, a Klienci nie muszą wysyłać stosu dokumentów.

 

–  Pożyczamy naszym klientom od 300 do 2000 zł na okres od 7 do 45 dni, co zdecydowanie wyróżnia nas wśród konkurencji. Nie stosujemy żadnych ukrytych opłat. Klient już w momencie wnioskowania wie, jaką sumę spłaci – mówi Sebastian Diemer, Dyrektor Zarządzający Kredito24 Polska.

Kredito24.pl daje również możliwość automatycznego przedłużenia okresu spłaty, a także umożliwia częściową spłatę pożyczki w terminie i przedłużenia czasu spłaty na pozostałą sumę.

 

Klienci wysoko oceniają Kredito24.pl, 99% użytkowników serwisu opineo.pl jest zadowolona z usług serwisu i poleca je innym. O jakości Kredito24.pl świadczy również fakt, że klienci chętnie wracają po kolejne pożyczki – 70% to stali klienci, a baza klientów od początku tego roku wzrosła o ponad 200%.

 

– Wśród naszych klientów przeważają osoby w wieku około 30 lat, zdecydowana większość pracuje w oparciu o umowę o pracę. Najwięcej zatrudnionych jest w sektorze publicznym, handlu, szkolnictwie oraz bankowości – podkreśla Sebastian Diemer.

 

Odpowiedzialny pożyczkodawca

System oceny Kredito24.pl oraz dane, które przetwarza pozwalają na odpowiedzialnie udzielanie pożyczek tylko tym klientom, którzy będą w stanie spłacić pożyczkę. Kredito24.pl nie akceptuje wszystkich wniosków, aby uniknąć sytuacji, które mogłyby wpędzić klientów w pętlę zadłużenia. Dzięki takiemu podejściu aż 95% pożyczek spłacane jest w terminie. Kredito24.pl kładzie również nacisk na edukację klientów w zakresie odpowiedzialnego pożyczania pieniędzy oraz dąży, aby cała branża szybkich pożyczek online przestrzegała wysokich standardów etycznych.

Właścicielem Kredito24.pl jest Kreditech.com niemiecka spółka z siedzibą w Hamburgu. Kreditech działa również na rynku Hiszpańskim, Czeskim oraz niedługo rozpoczyna działalność w Rosji. Sukces na obecnych rynkach wpłynął na decyzję o rozszerzenie działalności o kilka kolejnych, również poza Europę.

kredito24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites