Centrum Usług Bankowych „Bank Nowoczesnych Rozwiązań“ poszukiwany - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / Bankowość spółdzielcza / „Bank Nowoczesnych Rozwiązań“ poszukiwany

„Bank Nowoczesnych Rozwiązań“ poszukiwany 0

Bank Nowoczesnych Rozwiązań poszukiwany

Ruszył konkurs organizowany przez magazyn „Głos Banków Spółdzielczych”. Został on stworzony by wyłonić banki najprężniej rozwijające się, kładące duży nacisk na stosowanie nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązań i inwestujących w technologie usprawniające systemy obsługi klienta. Szczególnie punktowane będą rozwiązania nowatorskie, dotychczas niestosowane przez banki spółdzielcze, a więc takie które wyróżniają je na tle konkurencji.

 

Zwycięzców wybierze trzy osobowe jury. Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie jest automatyzacja za pomocą systemu JobRouter jednego wybranego przez zwycięzcę procesu biznesowego dla zarządu, działów księgowości lub kadr oraz wdrożenie systemu MovArch. Jej sponsorem jest firma Movity Sp. z o.o. Poniżej szczegóły opisu nagrody za zajęcie pierwszego miejsca, natomiast jej zakres wdrożenia zostanie zamieszczony na stronie www.movity.pl


 

W dzisiejszej rzeczywistości biznesowej dużym wyzwaniem, szczególnie w sektorze bankowości, jest obsługa obiegu dokumentów i informacji. Nowoczesne rozwiązania informatyczne zdecydowanie wspomagają realizację procesów biznesowych, w ramach których taki obieg występuje. Dzięki stałemu i natychmiastowemu dostępowi do potrzebnych dokumentów, redukcji do kilku kliknięć czasu potrzebnego na wykonywanie poszczególnych zadań, a także stałemu monitoringowi ich realizacji, rozwiązania te znacząco ułatwiają terminową finalizację wszystkich zadań. Nie do przecenienia jest także pełne bezpieczeństwo i poufność dokumentów oraz znaczne obniżenie kosztów administracyjnych.

Tak wydajną pracę w organizacji umożliwiają rozwiązania dostarczane przez Movity Sp. z o. o., takie jak JobRouter czy MovArch. System JobRouter wspiera realizację procesów funkcjonujących w organizacji. Odwzorowuje je w formie elektronicznej i automatycznie przypisuje osobom w nich uczestniczącym zadania do wykonania. Zapewnia również kontrolę i monitoring realizacji tych zadań, a we współpracy z e-Archiwum Movarch eliminuje wszelkie wady tradycyjnej pracy z dokumentami papierowymi.

Moduł e-Archiwum MovArch pozwala na szybki, bezpieczny i zdalny dostęp do wszelkich dokumentów, takich jak procedury, regulaminy, dokumenty Zarządu, dokumenty księgowe, umowy z kontrahentami i inne.

Implementacja obu rozwiązań znacznie obniża koszty działalności poprzez bardziej efektywne zarządzanie procesami i dokumentami, gwarantując: bezpieczne centralne archiwum dokumentów usprawniające ich przepływ, szybszy dostęp do danych, najwyższą jakość obsługi klienta i kontrahenta, większą konkurencyjność na rynku, obniżenie kosztów administracyjnych.

Dodatkowo Banki Spółdzielcze z najlepszymi wynikami otrzymają statuetkę oraz tytuł „Banku Nowoczesnych Rozwiązań”. Obecność w gronie nagrodzonych dodatkowo podkreśli prestiż Banku. Serdecznie zachęcamy do udziału  konkursie, gdyż Państwa zaangażowanie może przyczynić się do kształtowania wizerunku sektora bankowości spółdzielczej.

Jak można wziąć udział w konkursie?

Na stronie internetowej Krajowego Związku Banków Spółdzielczych można znaleźć ankietę składającą się z kilkudziesięciu pytań, uzupełnioną ankietę należy przesłać na adres redakcjagbs@kzbs.org do 14 czerwca 2013. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 28 czerwca podczas XVII Krajowego Święta Bankowości Spółdzielczej.

 

KZBS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites