Centrum Usług Bankowych Szlachetna paczka od ESBanku - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / Bankowość spółdzielcza / Szlachetna paczka od ESBanku

Szlachetna paczka od ESBanku 0

 

Szlachetna paczka od ESBankuPracownicy ESBANKU Banku Spółdzielczego z wielkim zaangażowaniem włączyli się w akcję Szlachetna Paczka i przygotowali świąteczną paczkę dla rodziny z Radomska.

 

20131203_121416Wybrana przez ESBANK 6-osobowa rodzina najbardziej potrzebowała zimowych kurtek i butów dla czterech chłopców, a także artykułów spożywczych i chemicznych. I właśnie te rzeczy znalazły się w przygotowanej przez Pracowników paczce – makarony, dżemy, cukier, mąka, herbata, kawa, konserwy, proszki do prania, pasty do zębów, szampony, środki czyszczące . Dodatkowo znalazły się w niej także ręczniki, pościel czy przybory szkolne. Pracownicy bardzo chętnie przynosili kolejne dary, dzięki czemu paczka dla rodziny liczyła aż 14 pudeł!

Ogromny świąteczny prezent dla rodziny Pracownicy wręczyli w sobotę 7 grudnia w towarzystwie wolontariuszy Szlachetnej Paczki. Rodzina żyje w naprawdę ciężkich warunkach (pokój z kuchnią bez łazienki), prezenty od Pracowników sprawiły jej więc ogromną radość.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites