Centrum Usług Bankowych Artivia.pl – tworzymy unikalny content, który pozwoli Ci się wyróżnić - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / News / Artivia.pl – tworzymy unikalny content, który pozwoli Ci się wyróżnić

Artivia.pl – tworzymy unikalny content, który pozwoli Ci się wyróżnić 0

Artivia.pl – tworzymy unikalny content, który pozwoli Ci się wyróżnić

Reklamy, nawet te najlepsze, są jedynie jednostronnym i nietrwałym przekazem. Nachalne komunikaty i SPAM-y to najprostsza droga do wywołania niechęci potencjalnego odbiorcy usług i produktów Twojej firmy. Co zatem zrobić, aby budować zaangażowanie klientów, podnieść sprzedaż oraz świadomość marki? Postawić na content marketing, który stworzą dla Ciebie profesjonaliści z Artivia.pl.

 

Marketing treści to dominująca sfera działalności Artivia.pl, którą agencja realizuje poprzez strategie i koncepcje marketingowe wykorzystujące głównie social media, content marketing oraz wiedzę z zakresu SEM i SEO. Agencję tworzą osoby ze sporym doświadczeniem i wiedzą ze wszystkich obszarów marketingu online, które specjalizują się w pisaniu i dostarczaniu dedykowanych oraz ciekawych merytorycznie artykułów dostosowanych do indywidualnych potrzeb danej marki. Działania agencji ukierunkowane są na pomoc portalom internetowym i serwisom e-commerce, które poszukują skutecznych sposobów na pozyskanie nowych klientów, zaangażowanie odbiorców, budowanie długotrwałych relacji, poprawę pozycji brandu w wynikach wyszukiwania oraz budowanie świadomości marki. Do Artivia.pl mogą się zgłosić przedstawiciele branży modowej i odzieżowej, firmy zajmujące się lifestyle lub specjalizujące się w tematyce motoryzacyjnej, sportowej, zdrowotnej czy technologicznej. Agencja pomoże również w prowadzeniu portali newsowych o charakterze regionalnym i gospodarczym czy związanych z tematyką finansów w kraju i na świecie. Dostarczane treści mogą dotyczyć także aktualności i specjalistycznego contentu z obszarów telekomunikacji, telefonii komórkowej i nowych mediów. Artivia.pl może także stanowić wsparcie dla wydawnictw, agencji PR czy agencji interaktywnych.

artivia dostarcza klientów

Materiały wychodzące od Artivia.pl, zgodnie z ideą content marketingu, są nastawione na edukowanie, udzielanie porad oraz dostarczanie treści w postaci baz wiedzy, reportaży, wywiadów, zdjęć, fotoreportaży, a także materiałów wideo i audio. Ich wyróżnikiem jest rzetelność, rzeczowość i unikalność, a przede wszystkim dopasowanie do oczekiwań odbiorcy.

Tworzenie dedykowanego contentu to nie jedyne zadanie, jakie można powierzyć Artivia.pl. Agencja zajmuje się również dystrybucją i promocją ukierunkowaną na kreowanie marki na lidera swojej branży, social mediami (prowadzenie profili m.in. na Facebooku i LinkedIn), tworzeniem mailingów, prowadzeniem blogów firmowych, a także pozycjonowaniem (m.in. współpraca przy optymalizacji serwisu pod kątem wyszukiwarek, dobór odpowiednich fraz do pozycjonowania).

oferta artivia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites