Centrum Usług Bankowych ESBANK partnerem konkursu Radomszczańskiego Konkursu Przedsiębiorczości - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / Bankowość spółdzielcza / ESBANK partnerem konkursu Radomszczańskiego Konkursu Przedsiębiorczości

ESBANK partnerem konkursu Radomszczańskiego Konkursu Przedsiębiorczości 0

ESBANK partnerem konkursu Radomszczańskiego Konkursu Przedsiębiorczości

ESBANK Bank Spółdzielczy wspiera nie tylko przedsiębiorców, ale również przedsiębiorczą młodzież. W Radomszczańskim Konkursie Przedsiębiorczości bank ufundował nagrody dla zwycięzców kategorii Radomszczański Biznesplan.

 

 

1Organizatorem Radomszczańskiego Konkursu Przedsiębiorczości była Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Radomsku. W latach ubiegłych ESBANK brał udział w tym konkursie i zdobywał nagrody (m.in. certyfikat laureata w konkursie na Produkt Roku za bankowość mobilną ESBANK24 Mobile), w tym roku natomiast został partnerem wydarzenia.

W ramach partnerstwa ESBANK ufundował nagrody główne – karty przedpłacone z doładowaniem – dla laureatów kategorii Radomszczański Biznesplan. Biznesplany przygotowywała młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu radomszczańskiego, a prace oceniała kapituła, w której zasiadł m.in. przedstawiciel ESBANKU.

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbyło się 26 kwietnia 2014 r. w Hotelu TED w Radomsku.


 

2Nagroda główna – statuetka i karty przedpłacone o łącznej wartości 800 zł -powędrowała do uczennic Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Dobryszycach  – Eweliny Zagaj i Izy Margas za projekt “Spółdzielnia Uczniowska Afrodyta”.

Certyfikat laureata i karty przedpłacone o łącznej wartości 600 zł trafiły do Ewy Wojtasik, Karoliny Gal, Kingi Wolskiej oraz Laury Woźnicy, uczennic II Liceum Ogólnokształcącego w Radomsku, za projekt Biuro Detektywistyczne „Mam Cię na oku” .

Certyfikat laureata i karty przedpłacone o łącznej wartości 450 zł otrzymały Klaudia Gniatkowska, Aleksandra Ordanik, Natalia Zborowska, uczennice II Liceum Ogólnokształcącego w Radomsku, za projekt “Niania 24”.

Nagrody laureatkom wręczył Tomasz Ludwin, Dyrektor Oddziału Nr I w Radomsku.

 

ESBANK Bank Spółdzielczy


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites