Centrum Usług Bankowych Czas pełen sukcesów dla nowej firmy z Żor - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / Sprzedaż / Czas pełen sukcesów dla nowej firmy z Żor

Czas pełen sukcesów dla nowej firmy z Żor 0

Czas pełen sukcesów dla nowej firmy z Żor

ImaGO! Polska Sp. z o.o., pierwszy w Polsce organizator konkursów branżowych onlice, odnosi kolejne zwycięstwa. Z firmą współpracuje już ponad tysiąc przedsiębiorstw. Co stanowi o jej sukcesie?

 

Spółka od samego początku postawiła na specjalizację, dlatego oprócz marketingu internetowego, posiada w swojej ofercie również konkursy dedykowane konkretnym branżom, których przebieg będzie na bieżąco odbywał się w sieci. Skąd ten pomysł? Ze strony internetowej firmy wynika, że jej założyciele zauważyli na polskim rynku pewną lukę. Co prawda od kilkunastu lat organizowane są różne konkursy dla przedsiębiorców, jednak ze względu na wysokie koszty, zarezerwowane są one w większości dla dużych przedsiębiorstw. Mniejsze firmy z kolei nie posiadają zbyt dużych budżetów na promocję, a co za tym idzie trudno im zadbać o wizerunek w sieci. Co więcej, duża część znanych konkursów wyłania zwycięzców na bazie założonych wcześniej kryteriów – Śląska Nagroda Jakości przyznawana jest za skutecznie wdrożony system zarządzania jakością, inne za osiągane wyniki finansowe firmy czy działalność na rynkach zagranicznych. Małym i Średnim Przedsiębiorstwom często trudno sprostać tego typu wymaganiom.


 

Na tak duży sukces ImaGO! Polska Sp. z o.o. osiągnięty w niezwykle krótkim czasie złożyło się kilka różnych czynników. Z całą pewnością był to dobry, unikatowy pomysł i “produkt” – konkursy branżowe umożliwiły pokazanie się i zadbanie o wizerunek w Internecie mniejszym przedsiębiorstwom, które dysponują niższymi nakładami finansowymi na reklamę. Po drugie, samo narzędzie, jakie wykorzystywane jest do przeprowadzenia przedsięwzięcia – Internet jest medium, które dociera praktycznie w każde miejsce na świecie i z którego korzysta prawie każdy, kto posiada do niego dostęp. Po trzecie, nie ma bardziej obiektywnego wyniku niż ten, który osiągnięty jest dzięki głosom samych konsumentów.

Pierwsze przeprowadzone przez firmę konkursy dotyczą branży kosmetycznej – Najlepszy Salon Kosmetyczny 2014 jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek wśród salonów urody. Spółka cały czas poszerza branże “konkursowe”. Zapytani o kolejny krok założyciele firmy zdradzają, że na szkołach językowych czy nauki jazdy się nie skończy. W takim razie pozostaje nam czekać na wyniki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites