Centrum Usług Bankowych Kolejna szansa na wygraną w konkursie dla widzów Millematów - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / Informacja prasowa / Kolejna szansa na wygraną w konkursie dla widzów Millematów

Kolejna szansa na wygraną w konkursie dla widzów Millematów 0

millematy_millenium_bank

Odwiedzając kanał Banku Millennium na YouTube lub sekcję konkursową na stronie internetowej Banku Millennium (http://millematy.bankmillennium.pl) można już obejrzeć nowy odcinek Millematów i skorzystać z kolejnej okazji do wzięcia udziału w konkursie przygotowanym z myślą o obecnych i przyszłych posiadaczach Konta 360° i Konta 360° Student w Banku Millennium.


Tak jak w przypadku poprzednich konkursowych odcinków, między pierwsze 100 osób, które odgadną odpowiedź na zagadkę umieszczoną w najnowszym odcinku Millematów, zostanie równo podzielona kwota 15 tys. zł. Przez rok trwania konkursu do podziału przeznaczono łącznie aż 360 tys. zł. Konkurs cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem – odpowiedzi na zagadki z dwóch pierwszych konkursowych odcinków nadesłało ponad 9500 osób.

W tym odcinku Millematów Radek Kotarski opowiada o historii organizowania aukcji, a także przybliża zasady różnego typu licytacji. Ciekawym przykładem zastosowania mechanizmów aukcyjnych we współczesnym świecie finansów są internetowe Aukcje Lokat, organizowane regularnie przez Bank Millennium i dające szansę na uzyskanie ponadprzeciętnego oprocentowania lokaty terminowej.

 Lokata Aukcje to lokata w złotych o stałym oprocentowaniu, otwierana na okres 15 dni. Aukcje odbywają się raz w tygodniu, kończą zawsze w czwartki. Uzyskiwane stawki oprocentowania są rezultatem przebiegu konkretnej aukcji. Podczas licytacji to Klienci decydują, jaką kwotę chcą ulokować i jakie oprocentowanie będzie dla nich satysfakcjonujące. Jeśli oferta znajdzie się w puli wygrywającej, Bank zakłada lokatę na wylicytowanych warunkach.

 millennium

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites