Centrum Usług Bankowych Ponad połowa kredytobiorców sięga po kwotę pożyczki do 20 tysięcy złotych - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / Informacja prasowa / Ponad połowa kredytobiorców sięga po kwotę pożyczki do 20 tysięcy złotych

Ponad połowa kredytobiorców sięga po kwotę pożyczki do 20 tysięcy złotych 0

Ponad-połowa-kredytobiorców-sięga-po-kwotę-pożyczki-do-20-tysięcy-złotych

Bank Ochrony Środowiska sprawdził po jaką kwotę pożyczki najczęściej sięgają Klienci banku. Nieco ponad połowa – 56 proc. zainteresowanych kredytem gotówkowym, pożycza kwotę nie przekraczającą 20 tysięcy złotych.
W Banku Ochrony Środowiska trwa promocja pożyczki gotówkowej i to ostatni dzwonek dla wszystkich osób, które szukają przed świętami zastrzyku gotówki. Stawki oprocentowania zależą od okresu kredytowania. Najniższe wynosi już 9,90 proc. w skali roku i naliczane jest w przypadku pożyczek spłacanych do 36 miesięcy. To właśnie na ten okres najczęściej udzielana jest pożyczka w BOŚ Banku. Kwota pożyczki może wynieść nawet 150 000 zł ze spłatą do 10 lat. Promocja pożyczki gotówkowej trwa do 31 grudnia 2014.

Wniosek o pożyczkę można złożyć online na stronie www.bosbank.pl, za pośrednictwem usługi BOSBank24 (dla Klientów, którzy korzystają z bankowości elektronicznej), infolinii (801 355 455 lub +48 22 543 34 34) lub w najbliższym oddziale BOŚ Banku.

bank-ochrony-środowiska-logo

One thought on “Ponad połowa kredytobiorców sięga po kwotę pożyczki do 20 tysięcy złotych

  1. Pingback: NEWS24H.pl - Ponad połowa kredytobiorców sięga po kwotę pożyczki do 20 tysięcy złotych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites