Centrum Usług Bankowych Bankowa Akademia Rozwoju dla Pracowników ESBANKU Banku Spółdzielczego - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / Bankowość spółdzielcza / Bankowa Akademia Rozwoju dla Pracowników ESBANKU Banku Spółdzielczego

Bankowa Akademia Rozwoju dla Pracowników ESBANKU Banku Spółdzielczego 0

Bankowa Akademia Rozwoju dla Pracowników ESBANKU Banku Spółdzielczego

Dzięki środkom pozyskanym z Unii Europejskiej, ESBANK Bank Spółdzielczy realizuje projekt „Bankowa Akademia Rozwoju – kompleksowy program szkoleń dla kadr ESBANKU Banku Spółdzielczego”.

W Bankowej Akademii Rozwoju biorą udział niemal wszyscy pracownicy ESBANKU – Kasjerzy, Doradcy Klienta, Doradcy Klienta Korporacyjnego, pracownicy Biura Głównego, kadra menedżerska oraz Zarząd Banku, którzy uczestniczą w szeregu szkoleń rozwijających ich wiedzę i umiejętności.

– Bankowa Akademia Rozwoju z pewnością  jest szansą na rozwój każdego z nas. Celem nadrzędnym tego projektu jest  to, aby nasze umiejętności i wiedza odpowiadały potrzebom naszych Klientów, które  zmieniają się wraz ze zmieniającym się światem. Hasłem naszego Banku są słowa „Jesteśmy najbliżej”, a bliskie relacje z Klientami to coś, co wyróżnia banki spółdzielcze na rynku usług finansowych. Dlatego też szkolimy się właśnie po to, aby profesjonalnie doradzać naszym Klientom i wspierać ich w podejmowaniu najlepszych decyzji finansowych,  aby budować ich zadowolenie z korzystania z usług naszego Banku. Jestem przekonany, że to najlepsza droga do tego, aby być najbliższym,  sprawdzonym i wiarygodnym  partnerem finansowym dla naszych Klientów.- mówi Marek Rząsowski, Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju Sprzedaży w ESBANKU, Koordynator Projektu.

Bankowa Akademia Rozwoju oparta jest na czterech filarach, a każdy z tych filarów to inna akademia adresowana do poszczególnych grup pracowników banku, poruszająca inne tematy i zagadnienia.

– Akademia Coachingu przeznaczona jest dla najwyższej kadry menedżerskiej naszego Banku, w tym również dla Zarządu. Akademia Umiejętności Menedżerskich skierowana jest do dyrektorów i kierowników, Akademia Profesjonalnego Bankowca dla Pracowników Biura Głównego oraz Akademia Profesjonalnej Sprzedaży, która ma dla nas szczególne znaczenie, adresowana do Doradców Klienta. – tłumaczy Marek Rząsowski.

Uczestnicy szkoleń podczas Akademii zdobywają wiedzę z zakresu profesjonalnej sprzedaży, bankowości, umiejętności menedżerskich oraz zarządzania i podejmowania decyzji strategicznych. Dodatkowo w ramach projektu bank zakupił i wdrożył platformę e-learningową, za pomocą której mogą korzystać również ze szkoleń w wersji elektronicznej.

Projekt „Bankowa Akademia Rozwoju – kompleksowy program szkoleń dla kadr ESBANKU Banku Spółdzielczego” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Narodowa strategia spójności ze środków Unii Europejskiej w ramach priorytetu VIII. Regionalne kadry gospodarki, Działanie 8.1. Rozwój pracowników i przedsiębiorców w regionie, Poddziałanie 8.1.1. Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw. Na realizację projektu Bank pozyskał 680 211,50 zł.

 

ESBANK


2 thoughts on “Bankowa Akademia Rozwoju dla Pracowników ESBANKU Banku Spółdzielczego

  1. Pingback: Szlachetna Paczka od Pracowników ESBANKU Banku Spółdzielczego - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie

  2. Pingback: NEWS24H.pl - Szlachetna Paczka od Pracowników ESBANKU Banku Spółdzielczego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites