Centrum Usług Bankowych Gdy mikropożyczka nie jest wystarczającym zastrzykiem dodatkowej gotówki... - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / Bank wiedzy / Gdy mikropożyczka nie jest wystarczającym zastrzykiem dodatkowej gotówki…

Gdy mikropożyczka nie jest wystarczającym zastrzykiem dodatkowej gotówki… 0

Gdy mikropożyczka nie jest wystarczającym zastrzykiem dodatkowej gotówki...

… czas na spłatę zadłużenia jest zbyt krótki, a jednocześnie masz zamkniętą drogę do kredytu w banku, rozwiązaniem może okazać się pożyczka ratalna. Pomimo, że kwota zobowiązania może wynosić kilka tysięcy złotych, podzielenie jej na równe części spłacane raz w miesiącu sprawi, że zadłużenie nie będzie uszczuplać w nadmiernym stopniu stanu domowych finansów.
Pożyczki ratalne to odpowiedź pozabankowego sektora pożyczkowego na wzrost zainteresowania Polaków opcją szybkiego uzyskania dodatkowej gotówki bez zaglądania w ich historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej czy tłumaczenia się, na co chcą wydać pozyskane środki pieniężne. Po stronie zalet korzystania z tej opcji jest brak wychodzenia z domu i tracenia czasu w kolejce w oczekiwaniu na spotkanie z doradcą bankowym. Wszelkie formalności, które zwykle ograniczają się do wypełnienia wniosku i przelania opłaty werfyifikacyjnej rzędu 1 grosza lub 1 złotego, wykonuje się za pośrednictwem internetu. Wygodny jest również okres spłaty pożyczki. Nie musisz jednorazowo oddać pożyczonej kwoty powiększonej o odsetki, ale regulujesz należność co miesiąc lub raz w tygodniu. Taki podział sprawia, że zobowiązanie jest mniej dokuczliwe dla stanu Twoich finansów. Po pożyczkę ratalną warto również sięgnąć, gdy zdążyłeś zaciągnąć dwa lub więcej zobowiązań i nie radzisz sobie z ich spłatą. Wybierając wyższą kwotę, możesz zwrócić zaległości, aby uninąć niedogodności związanych z nieterminowością (np. wpis do rejestrów biur informacji gospodarczej). Zaoszczędzisz również na opłatach – będą one dotyczyć tylko jednego, a nie kilkiu zobowiążań.

Przykładem firmy pożyczkowej, która oferuje dwa rozwiązania – mikropożyczkę oraz pożyczki ratalne jest Ferratum Bank. Krótkoterminowe zobowiązania do maksymalnie 2000 ł i na 15, 30 lub 60 dni dostępne są w ramach serwisu Ekspres Kasa. Z kolei +Plus Pożyczka udzielana jest już od 400 zł. Najwięcej można wnioskować o 3 000 zł. Spłatę można rozłożyć na 3 do nawet 12 miesięcznych raty. Z propozycji mogą skorzystać osoby, między 21 a 78 r.ż. które nie figurują w Krajowym Rejestrze Długów i Rejestrze Dłużników ERIF.

Ferratum-Bank

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites