Centrum Usług Bankowych Nowiny z banków spółdzielczych - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / Bankowość spółdzielcza / Nowiny z banków spółdzielczych

Nowiny z banków spółdzielczych 0

Nowiny z banków spółdzielczych

Nowe informacje z Hexa Banku Spółdzielczego oraz Banku Spółdzielczego w Gnieźnie.
Hexa Bank Spółdzielczy

hexa_bankHexa Bank Spółdzielczy został partnerem publikacji pt. “Łomżyński informator kulturalny 2015”, który przygotowało Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży. Na kartach wydawnictwa, które dostępne jest w wersji drukowanej i cyfrowej, znalazły się szczegółowe informacje o wydarzeniach z dziedziny kultury i sztuki na terenie powiatu łomżyńskiego. Wsparcia dla wielu z nich udzielił również Hexa Bank Spółdzielczy.Oprócz opisu i harmonogramu wydarzeń i imprez w informatorze znalazły się również dane teleadresowe instytucji i stowarzyszeń kulturalnych aktywnych w Łomży i okolicach.

Bank Spółdzielczy w Gnieźnie

logo_Bank_Spoldzielczy_Gniezno24 stycznia br. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Gnieźnie odbył się III Mecz Charytatywny, w którym w szczytnym celu starły się ze sobą drużyny Spółdzielców (w skład której wchodzili pracownicy Banku Spółdzielczego w Gnieźnie) oraz Samorządowców (włodarze miasta i przedstawiciele starostwa). Mecz, zorganizowany przez bank, zakończył się wynikiem 10:6 dla Spółdzielców, a poprzedziła go widowiskowa i ambitna walka obu drużyn.

W trakcie meczu odbyła się zbiórka środków pieniężnych na rzecz Stowarzyszenia “Maki”, które opiekuje się dorosłymi osobami dotkniętymi niepełnosprawnością intelektualną i autyzmem. Na rzecz potrzebujących udało się zebrać kwotę ponad 12 tys. złotych, za którą zakupiony został nowoczesny sprzęt rehabilitacyjnych.

W poprzednich edycjach Meczów Charytatywnych zespół Spółdzielców podejmował Parlamentarzystów oraz żużlowców Startu Gniezno.


DB

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites