Centrum Usług Bankowych Leasing Infiniti - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / Informacja prasowa / Leasing Infiniti

Leasing Infiniti 0

Infiniti QX70 leasing 2

Infiniti Polska wprowadziło własny program leasingowy. Jest on oferowany we współpracy z PKO Leasing. Program pozwala stać się użytkownikiem Infiniti QX70 już nawet za 1 260 zł miesięcznie,
a Q50 za 750 złotych.


Niska rata leasingowa to w ocenie klientów zdecydowanie najważniejszy z czynników wpływających
na atrakcyjność oferty – komentuje Grzegorz Szczypior, dyrektor generalny Infiniti Polska i zdradza,
że wielu z nich bardziej interesują warunki leasingu niż noworoczny rabat na samochody. Od czasu wprowadzenia oferty leasingowej, korzysta z niej co drugi z klientów kupujących w Polsce Infiniti. Mamy zatem powody do zadowolenia, ponieważ dzięki współpracy z uznaną instytucją finansową możemy spełniać dodatkowe oczekiwania naszych klientów i przyciągnąć do marki większą ich grupę,
co w oczywisty sposób przekłada się na zwiększenie sprzedaży – mówi Grzegorz Szczypior.

Podane na wstępie wyliczenie wysokości miesięcznych rat oparte jest na założeniu 30% wpłaty własnej
i pięcioletniego okresu leasingu. Ale to oczywiście klient decyduje o warunkach, na jakich chce skorzystać z leasingu. Okres umowy może wynosić od dwóch do pięciu lat, a wpłata własna od 10 do 45%.

Oferta leasingowa obejmuje zakup zarówno nowych samochodów, jak i używanych. Charakteryzuje się ograniczonymi do minimum formalnościami oraz uproszczonymi procedurami. Przy wpłacie własnej od 30% wystarczy złożyć wniosek leasingowy, a przy niższej − dodatkowo złożyć oświadczenie o wysokości przychodów firmy. Zainteresowany otrzymuje decyzję w ciągu 24 godzin.

Każdy klient może także skorzystać z atrakcyjnej oferty ubezpieczeniowej, wzbogaconej o dodatkowe programy, nawet tak niestandardowe, jak Office Assistance − zapewnienie pomocy w przypadku uszkodzenia instalacji lub sprzętu biurowego w wyniku awarii lub zdarzenia losowego oraz Medical Assistance − zapewnienie opieki medycznej w pracy i w podróży służbowej.

infiniti_logo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites