Centrum Usług Bankowych LipDub Banku Spółdzielczego w Dzierzgoniu - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / Bankowość spółdzielcza / LipDub Banku Spółdzielczego w Dzierzgoniu

LipDub Banku Spółdzielczego w Dzierzgoniu 0

LipDub Banku Spółdzielczego w Dzierzgoniu

Bank Spółdzielczy w Dzierzgoniu świętuje w tym roku swoje 65-lecie i z tej okazji postanowił przygotować niekonwencjonalny w branży finansowej pomysł – LipDub, w którym udział wzięli wszyscy pracownicy banku.

LipDub to filmik, w którym grupa ludzi “śpiewa” wybraną piosenkę. Nie bez kozery słowo śpiewa znalazło się w cudzysłowie, bowiem lipdubberzy w rzeczywistości tylko ruszają ustami, a utwór odtwarzany jest z playbacku. Cecha charakterystyczną takiej formy ekspresji wideo to realizacja na długich ujęciach (co wymaga dużego zgrania wśród występujących) oraz humorystyczny wydźwięk całości.

Pracownicy i zarząd BS w Dzierzgoniu wykazali się nie lada odwagą przygotowując LipDub, bowiem w polskiej bankowości spółdzielczej, a nawet w bankowości w ogóle, są pod tym względem absolutnymi pionierami. Podziwiając efekt finalny, który wypadł doskonale, nie da się nie zauważyć, że realizacja sprawiła bankowcom z Dzierzgonia masę zabawy. Zapraszamy do obejrzenia filmiku, w którym załoga dzierzgońskiego banku spółdzielczego mierzy się z przebojem “Kasa i seks” Maryli Rodowicz.
ECh

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites