Centrum Usług Bankowych KNF wprowadziła zarząd komisaryczny w Banku Spółdzielczym w Lesznowoli - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / Bankowość spółdzielcza / KNF wprowadziła zarząd komisaryczny w Banku Spółdzielczym w Lesznowoli

KNF wprowadziła zarząd komisaryczny w Banku Spółdzielczym w Lesznowoli 0

KNF-wprowadziła-zarząd-komisaryczny-w-Banku-Spółdzielczym-w-Lesznowoli

24 kwietnia Komisja Nadzoru Finansowego podjęła decyzję o ustanowieniu zarządu komisarycznego w Banku Spółdzielczym w Lesznowoli. Wchodzi ona w życie od dziś.

W skład zarządu komisarycznego w BS w Lesznowoli wchodzą następujące osoby: Bożena Chełmińska – Miernik (przewodnicząca zarządu komisarycznego), Artur Zając (członek zarządu komisarycznego), Edward Gałecki (członek zarządu komisarycznego); wszyscy posiadają niezbędne kwalifikację i doświadczenie do pełnienia powierzonych im funkcji.

Pod zarządem komisarycznym ma zostać opracowany i wdrożony do realizacji plan naprawczy banku. Działania KNF są uzgodnione z SGB-Bankiem S.A., czyli instytucją zrzeszającą BS w Lesznowoli.

Wprowadzenie zarządu komisarycznego w żadnej mierze nie wpłynie na funkcjonowanie banku. Będzie on świadczył usługi w pełnym dotychczasowym zakresie, a umowy zawarte z klientami pozostają w mocy.


ECh

One thought on “KNF wprowadziła zarząd komisaryczny w Banku Spółdzielczym w Lesznowoli

  1. Pingback: Sejm debatował o bankach spółdzielczych - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites