Centrum Usług Bankowych Expander Advisors przechodzi w ręce Avivy - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / News / Expander Advisors przechodzi w ręce Avivy

Expander Advisors przechodzi w ręce Avivy 0

Wczoraj zawarto przedwstępną umowę sprzedaży Expander Advisors. 100 proc. akcji spółki zostanie przejęte przez grupę Aviva. O planowanej transakcji poinformował prezes zarządu Expandera Andrzej Oślizło.

Prezes Andrzej Oślizło podkreślił, że przejęcie Expander Advisors przez grupę ubezpieczeniową Aviva to szansa na dalszy rozwój spółki, który zapewni wsparcie ze strony silnego partnera o ustabilizowanych pozycji na polskim rynku finansowym. “Nowy inwestor deklaruje utrzymanie modelu niezależnego doradztwa finansowego. Placówki Expandera nadal będą oferować kredyty, inwestycje i ubezpieczenia” – czytamy w komunikacie.

Przejęcie przez Avivę to symbol sukcesu Expandera

W ocenie prezesa Expandera przejęcie spółki przez grupę ubezpieczeniową Aviva należy odczytywać jako wynik “wysokiej oceny pozycji rynkowej, modelu biznesowego, reputacji i osiągnięć Expandera”.

Zgodę na transakcję musi jeszcze wydać Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Dotychczasowym właścicielem Expander Advisors Sp. z o.o. był fundusz Innova Capital.

ECh

One thought on “Expander Advisors przechodzi w ręce Avivy

  1. Pingback: Robisz zakupy w weekend? Bank może ci to utrudnić - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites