Centrum Usług Bankowych Ranking kredytów gotówkowych maj 2015 - Banking-Magazine
Home / Sprzedaż / Ranking kredytów gotówkowych maj 2015

Ranking kredytów gotówkowych maj 2015 0

Ranking kredytów gotówkowych maj 2015

Kończy się maj – miesiąc wzmożonych wydatków, ale nasz portfel nie będzie miał zbyt wiele czasu na oddech, bo nadchodzą wakacje. Do realizacji planów urlopowych, i nie tylko, może być potrzebny kredyt gotówkowy. Po który sięgnąć, aby nie przepłacić? Podpowiedź niesie ranking kredytów gotówkowych przygotowany przez Sfera-Finansow.pl.
Tani kredyt w Eurobanku

Na potrzeby rankingu przyjęliśmy, że nasz klient potrzebuje 10 tys. zł. Spłatę kredytu gotówkowego chce rozłożyć na 60 równych miesięcznych rat. Najkorzystniejszą ofertę przy tych założeniach odnaleźliśmy w Eurobanku. Kryje się pod “Tanim kredytem z kontem” z prowizją wynoszącą 0 zł. W naszym przypadku RRSO, czyli rzeczywista roczna stopaprocentowa wynosi zaledwie 7,4 proc., a miesięczna rata to 195,67 zł. W sumie bankowi oddamy 11 740,2 zł. Kredyt gotówkowy możemy przeznaczyć na dowolny cel. Aby ubiegać się o dodatkowy zastrzyk pieniędzy, wystarczy dowód osobisty i zaświadczenie o dochodach. Osoby posiadające konto osobiste w Eurobanku mogą złożyć wniosek bez wychodzenia z domu – poprzez bankowość online lub z pomocą aplikacji mobilnej, natomiast nowi klienci niezwiązani z bankiem mają miesiąc na przeniesienie rachunku, na który zwykle spływa ich wynagrodzenie. To warunek konieczny do tego, aby przez cały okres kredytowania cieszyć się niskim oprocentowaniem. Co jeszcze zyskamy wraz z “Tanim kredytem z kontem”? Możliwość wysłania zobowiązania na wakacje kredytowe raz na rok, w tym po raz pierwszy już po 6 miesiącach terminowej spłaty rat. Sami wybieramy dzień spłaty, a co miesiąc otrzymujemy SMS przypominający o terminie. Ponadto, aby zwiększyć swoją zdolność kredytową, można połączyć swoje dochody z innym członkiem rodziny. W ramach kredytu można maksymalnie sięgnąć po 120 tys. zł i mieć do 108 miesięcy na oddanie należności.

Szybki i bezpieczny kredyt w BPH

Dobrą propozycją jest również “Szybki i bezpieczny kredyt gotówkowy” od Banku BPH, gdzie, przy naszym przykładzie, miesięczna rata wynosi 213,13 zł. W sumie oddamy bankowi o 2 787,8 zł więcej niż pożyczyliśmy. Kredyt można przeznaczyć na dowolny cel: wakacje, remont, samochód czy spłatę innych zobowiązań. Co więcej, gdyby okazało się, że jednak nie potrzebujemy pieniędzy, mamy 21 dni na odstąpienie od umowy bez ponoszenia jakichkolwiek opłat z tego tytułu. Ogólnie kredyt gotówkowy w Banku BPH może wynosić od 1 do 200 tys. zł z okresem spłaty od 6 do 120 miesięcy. Nowi klienci mogą liczyć na promocyjne oprocentowanie – od 4,9 proc., o ile nie mieli i nie mają żadnego innego produktu w BPH.

tabela_ranking_SF_maj_2015

Atrakcyjne oprocentowanie w Deutsche Banku

Trzecie miejsce na podium rankingu kredytów gotówkowych zajął Deutsche Bank z “db Kredytem Gotówkowym z atrakcyjnym oprocentowaniem”. Wprawdzie miesięczna rata jest  niższa niż w BPH, bo wynosi 208 zł, jednak mamy tu do czynienia aż z 9,99 proc. prowizji. Musimy też przygotować się na to, że bank pobierze 1200 zł w ramach opłaty przygotowawczej. Całkowity koszt naszego kredytu wyniesie 12 480 zł. Możemy liczyć na to, że wstępna decyzja zostanie wydana nawet w ciągu 10 minut, a pieniądze wpłyną na nasze konto jeszcze tego samego dnia, w którym złożyliśmy wniosek. Gdyby interesowała nas inna kwota, to Deutsche Bank oferuje do 200 tys. zł na 96 miesięcy. Na uproszczone procedury kredytowe mogą liczyć lekarze, prawnicy, księgowi, architekci, lekarze weterynarii i nauczyciele.

Kredyt bez prowizji

W dobie rekordowo niskich stóp procentowych nasz kredyt najwięcej, bo aż 14 640 zł, kosztowałby w Alior Banku, gdzie wprawdzie mamy do czynienia z 0 zł prowizji, jednak RRSO wynosi aż 17,47 proc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites