Centrum Usług Bankowych „Wypożyczka” w eurobanku - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / Informacja prasowa / „Wypożyczka” w eurobanku

„Wypożyczka” w eurobanku 0

eurobank_550x250

eurobank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, uruchamiając od 1 czerwca 2015 roku ofertę pożyczki gotówkowej „Wypożyczka” na wyjątkowo prostych zasadach – klient oddaje dokładnie tyle, ile pożyczył, ponosząc dodatkowo tylko jedną, z góry określoną „opłatę za wypożyczenie” stanowiącą całkowity koszt pożyczki, np. dla kwoty kredytu 5 000 zł na okres 12 miesięcy opłata ta wynosi 500 zł.

„Wypożyczka” to oferta pożyczki gotówkowej skierowana przede wszystkim do klientów, którzy nie lubią niespodzianek – dzięki prostym zasadom klient już w momencie podejmowania decyzji o kwocie pożyczki poznaje stałą i całkowitą „opłatę za wypożyczenie” pieniędzy na okres 12 miesięcy. Decydując się na skorzystanie z „Wypożyczki”, klient otrzymuje tym samym gwarancję od banku, że nie zostanie obciążony żadnymi dodatkowymi, wcześniej nieokreślonymi kosztami związanymi z udzieleniem pożyczki, a całkowity roczny koszt pożyczki nie ulegnie zmianie w trakcie jej regularnej spłaty. Oferta pożyczki gotówkowej „Wypożyczka” dostępna jest dla kwot 3 500, 5 000 oraz 10 000 złotych na roczny okres kredytowania.

Decyzja o przyznaniu pożyczki gotówkowej „Wypożyczka” na dowolny cel może zapaść nawet w 15 minut. Wystarczy odwiedzić jedną z placówek eurobanku z dowodem osobistym oraz odpowiednim dokumentem potwierdzającym uzyskiwany dochód, np. zaświadczeniem o dochodach, wyciągiem z konta potwierdzającym wpływ wynagrodzenia lub drukiem RMUA z ostatnich 3 miesięcy. O „Wypożyczkę” w kwocie 3 500 złotych można wnioskować też w oparciu o oświadczenie o dochodach.

Klient ma również możliwość połączenia swojego dochodu z dochodem bliskiej osoby. Dodatkowo może samodzielnie wybrać dogodny dla siebie dzień spłaty raty oraz skorzystać z SMS-ów przypominających o tym terminie.

eur

One thought on “„Wypożyczka” w eurobanku

  1. Pingback: NEWS24H.pl - „Wypożyczka” w eurobanku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites