Centrum Usług Bankowych Opinie o bankach w maju - Banking-Magazine
Home / News / Opinie o bankach w maju

Opinie o bankach w maju 0

Opinie o bankach w maju

W serwisie sfera-finansow.pl w ubiegły piątek opublikowano ranking opinii o bankach w maju.

Użytkownicy portalu sfera-finansow.pl mogą komentować działalność polskich banków i oceniać jakość usług i obsługi jako “pozytywną”, “negatywną” i “neutralną”. Na początku każdego miesiąca opinie zamieszczone w ciągu poprzednich 30 dni podsumowywane są w ramach cyklu artykułów pod nazwą “Opiniometr“. W maju internauci pozostawili na forum 178 opinii. Aż 134 komentarzy były “negatywami”, 26 miało charakter neutralny, a zaledwie 18 charakter pozytywny.

5141_org

BZ WBK najczęściej komentowanym bankiem w maju

Użytkownicy sfery-finansow.pl najczęściej oceniali BZ WBK – 31 komentarzy. Po 21 opinii zebrały eurobank, Credit Agricole i Getin Noble Bank. Eurobank wyróżniło podejście do publikowanych na jego temat opinii – pracownicy banku starali się odpowiadać na zarzuty klientów i udzielać im porad.

5143_org

Sygma Bank najlepiej oceniany w maju, BZ WBK – najgorzej

W ubiegłym miesiącu najwięcej ocen pozytywnych (5) zebrał Sygma Bank. Najwięcej “negatywów” (25) zgromadził z kolei BZ WBK. Internauci chwaląc banki podkreślają najczęściej ogólne dobre wrażenie i wysoką jakość usług. Zarzuty są już bardziej konkretne: niekompetencja pracowników infolinii, szybko rosnące opłaty i prowizje, nadmierna biurokracja obciążona dodatkowymi kosztami – to tylko najczęściej powtarzające się w maju kwestie budzące niechęć wśród użytkowników sfery-finansow.pl.

5142_org

Opiniometr Sfery-finansow.pl za maj 2015 znajduje się pod tym linkiem.


ECh

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites