Centrum Usług Bankowych Sfera Finansów S.A. z Certyfikatem Dobrych Praktyk KPF - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / Informacja prasowa / Sfera Finansów S.A. z Certyfikatem Dobrych Praktyk KPF

Sfera Finansów S.A. z Certyfikatem Dobrych Praktyk KPF 0

cert_healine

Warszawska spółka Sfera Finansów S.A., wydawca serwisów internetowych o tematyce finansowej sfera-finansow.pl, loan-magazine.pl oraz banking-magazine.pl otrzymała Certyfikat Dobrych Praktyk przyznawany przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Wyróżnienie zostało przyznane Sferze Finansów S.A. w dniu 2 czerwca 2015 roku i stanowi potwierdzenie, że spółka, będąca członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, w codziennej aktywności biznesowej zawsze kieruje się kodeksem dobrym praktyk oraz działa w zgodzie z zasadami etyki, rzetelności i uczciwości.

Sfera Finansów S.A. marką godną zaufania

Uzyskanie Certyfikatu było możliwe po spełnieniu przez Sferę Finansów S.A. szeregu szczegółowych warunków oraz po pozytywnym zakończeniu wnikliwego audytu zewnętrznego, który przeprowadzili specjaliści Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych.

rafaltomkowicz

Rafał Tomkowicz

– Zasady dobrych praktyk traktujemy w Sferze Finansów S.A. z najwyższym priorytetem. Transparentność, uczciwość i etyczność to pryncypia w naszej codziennej pracy. Postępowanie zgodnie z kodeksem dobrych praktyk to wyraz naszego najwyższego szacunku wobec użytkowników oraz obecnych i przyszłych klientów, których zadowolenie jest dla nas najważniejszym celem. Jesteśmy niezwykle dumni, że Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych doceniła nasze starania poprzez przyznanie nam Certyfikatu – mówi Rafał Tomkowicz, prezes spółki Sfera-Finansów. S.A.

Sfera Finansów S.A. z Certyfikatem Dobrych Praktyk KPF

2 thoughts on “Sfera Finansów S.A. z Certyfikatem Dobrych Praktyk KPF

  1. Pingback: NEWS24H.pl - Sfera Finansów S.A. z Certyfikatem Dobrych Praktyk KPF

  2. Pingback: KPF: Pośrednicy finansowi przyjęli zasady dobrych praktyk - Banking-Magazine

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites