Centrum Usług Bankowych Opinie o bankach w czerwcu - Banking-Magazine
Home / News / Opinie o bankach w czerwcu

Opinie o bankach w czerwcu 0

Opinie-o-bankach-w-czerwcu

W serwisie Sfera-finansow.pl od wczoraj można znaleźć zestawienie opinii o działalności polskich banków, których autorami są internauci korzystający z portalu.

W najnowszym wydaniu Opiniometru znajdziemy informację, że w ubiegłym miesiącu użytkownicy Sfery-finansow.pl skomentowali działalność banków 190 razy. Zdecydowanie przewodzą oceny negatywne, których w czerwcu padło aż 139. “Pozytywów” padło 29, a komentarzy neutralnych pojawiło się jedynie 22.

PKO BP najczęściej komentowanym bankiem

Najwięcej komentarzy zostało napisanych pod adresem PKO Banku Polskiego – skomentowano go łącznie 41 razy. W dalszej kolejności internauci najczęściej oceniali Sygma Bank (24 oceny) oraz Getin Bank i BZ WBK (po 22 opinie).

5187_org

Najgorzej oceniany: PKO BP, najlepiej: Sygma Bank

Największy bank detaliczny w Polsce przewodzi też w czerwcu liście najgorzej ocenianych przez internautów instytucji finansowych. Zebrał 30 “negatywów”, a użytkownicy Sfery-Finansów narzekali głównie na nadmierną papierologię w placówkach oraz opieszałość personelu. Na niechlubnym podium znalazły się także BZ WBK i Getin Bank z – odpowiednik – 18 i 15 “negatywami”.

5189_org

Najlepiej oceniano Sygma Bank, który zebrał aż 8 pozytywnych komentarzy. Tu chwalono głównie ogólną jakość oferowanych usług. PKO BP zdobyło 5 pozytywnych opinii, a BZ WBK – 3, co oznacza, że banki te znalazły się w czołówce rankingu negatywnych i pozytywnych komentarzy.

5191_org

Czerwcowy Opiniometr znajdziecie tutaj.

5192_org


ECh

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites