Centrum Usług Bankowych Fotopłatności w aplikacji mobilnej Banku BPH - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / Informacja prasowa / Fotopłatności w aplikacji mobilnej Banku BPH

Fotopłatności w aplikacji mobilnej Banku BPH 0

Kto chetny na BPH

Bank BPH rozwija bankowość mobilną. Do najnowszej wersji aplikacji została dodana funkcja fotopłatności. W aplikacji mobilnej Banku BPH pojawiła się funkcja ułatwiająca płatności.

W najnowszej wersji aplikacji można opłacać rachunki w kilka sekund, skanując kod z faktury za pomocą aparatu wbudowanego w smartfon. Wystarczy przybliżyć do telefonu kod QR widniejący na większości faktur.

Dzięki takiemu rozwiązaniu rachunki można opłacać szybko i wygodnie, bez potrzeby przepisywania z faktury danych przelewu. Aplikacja po wczytaniu kodu automatycznie przeniesie dane z faktury: nazwę, numer rachunku odbiorcy, tytuł oraz kwotę płatności na formularz przelewu. Użytkownik musi jedyne zatwierdzić operację.

Fotopłatności to kolejna nowość wprowadzona ostatnio do aplikacji mobilnej Banku BPH. W lipcu bank udostępnił użytkownikom możliwość przechowywania kart rabatowych i lojalnościowych wydawanych przez sklepy i punkty usługowe.

Aplikacja Banku BPH jest bezpłatna i dostępna na dwa najczęściej używane systemy operacyjne urządzeń mobilnych: iOS i Android.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites