Centrum Usług Bankowych Promocje w GBS Bank - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / Bankowość spółdzielcza / Promocje w GBS Bank

Promocje w GBS Bank 0

gbs


GBS Bank, jeden z pionierów współczesnej polskiej bankowości spółdzielczej, kusi klientów atrakcyjnymi promocjami. W jednej z nich można wygrać samochód osobowy.


O wygraną samochodu marki Dacia Duster mogą starać się wszyscy klienci GBS Bank, którzy wezmą udział  w akcji Loteria promocyjna “Wygraj auto marzeń”. Konkurs trwa do 29 grudnia bieżącego roku. Aby wziąć w nim udział, wystarczy korzystać z produktów finansowych z oferty GBS Bank. Każdy jest losem, który weźmie udział w uroczystym losowaniu. Im więcej razy klient skorzysta z oferty banku, tym większe będą jego szanse na wygraną, bo urośnie liczba losów w puli. Akcją objęte są konta osobiste, karty kredytowe, lokaty terminowe na okres 3, 6, 9, 12 miesięcy oraz kredyt gotówkowy.

Wygodny Kredyt Gotówkowy w GBS Bank

Wygodny Kredyt Gotówkowy to jedna z ofert, która bierze udział w loterii promocyjnej. To szybkie finansowanie na spełnienie najpilniejszych potrzeb. Okres kredytowania może zostać rozłożony na okres 5 lat, a termin  spłaty i wysokość raty miesięcznej dopasowany do możliwości finansowych klienta. Kredyt można ubezpieczyć, co chroni zdrowie i życie kredytobiorcy, zabezpieczając w ten sposób jego krewnych. Zaletą oferty są formalności ograniczone do minimum.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites