Centrum Usług Bankowych Klienci Banku Pekao będą mogli złożyć wniosek w ramach programu Rodzina 500 plus w systemie Pekao24 - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / Informacja prasowa / Klienci Banku Pekao będą mogli złożyć wniosek w ramach programu Rodzina 500 plus w systemie Pekao24

Klienci Banku Pekao będą mogli złożyć wniosek w ramach programu Rodzina 500 plus w systemie Pekao24 0

Klienci Banku Pekao będą mogli złożyć wniosek w ramach programu Rodzina 500 plus w systemie Pekao24

Od 1 kwietnia br. rodzice złożą wniosek w ramach programu Rodzina 500 plus w systemie bankowości internetowej Pekao24. Wniosek dostępny będzie po zalogowaniu do serwisu internetowego, a jego wypełnienie zajmie kilka minut.

Klienci Banku po zalogowaniu się do systemu bankowości internetowej i wybraniu Wniosku Rodzina 500 plus” będą mogli skorzystać z przygotowanego formularza uzupełnionego już automatycznie o dane osobowe klienta. Bank Pekao nie będzie pobierał żadnych opłat za złożenie wniosku.

– Bank Pekao zawsze chce być blisko swoich klientów, oferując usługi, które są im potrzebne. Dbamy o to, aby nasze rozwiązania były przyjazne i wygodne w użytkowaniu. Dlatego w systemie bankowości internetowej Pekao24 udostępnimy specjalny wniosek, który ułatwia skorzystanie z programu Rodzina 500 plus i pozwala ograniczyć czas wypełniania do minimum – powiedział Wojciech Pantkowski dyr. Departamentu Klienta Detalicznego w Banku Pekao SA.

Dla osób, które złożą wniosek o 500 złotych poprzez system Pekao24, Bank Pekao przygotowuje wraz z firmami współpracującymi dedykowaną dla rodzin gamę rabatów na produkty i usługi.

 

Bank Pekao SA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites