Centrum Usług Bankowych Toyota Bank z nową akcją promocyjną Money Mania - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / Informacja prasowa / Toyota Bank z nową akcją promocyjną Money Mania

Toyota Bank z nową akcją promocyjną Money Mania 0

Toyota Bank z nową akcją promocyjną Money Mania

Toyota Bank przy współpracy z Money.pl, rozpoczął akcję promocyjną Money Mania VI. Dzięki dogodnemu powiązaniu działań promocyjnych, uczestnicy akcji będą mogli zarobić przynajmniej na kilka sposobów.

Wszyscy nowi klienci, którzy przystąpią do promocji, założą Konto Jedyne i Plan Depozytowy na 100 dni, a przy tym aktywnie korzystać będą z promocji „Tankuj korzyści do pełna” w Toyota Bank, mogą otrzymać premie sięgające łącznie nawet do 270 zł.

W organizowanej przez Money.pl Sp. z o.o. akcji, w ramach działań afiliacyjnych, klienci będą mogli zarobić i oszczędzić nie w jeden, ale na wiele różnych sposobów. Rejestracja do akcji trwa w okresie od 16. maja 2016 r. do 19. czerwca 2016 r.

– Tym razem nasza akcja promocyjna kierowana jest do nowych Klientów. Chcemy pokazać, że korzystnie z usług naszego Banku, wiąże się z licznymi korzyściami na wielu płaszczyznach oszczędzania. Wszyscy zainteresowani którzy skorzystają z naszej preferencyjnej oferty, będą mogli zarobić na wiele różnych sposobów – zaczynając od pokaźnych odsetek, przez liczne premie pieniężne, kończąc na oszczędnościach za transakcje paliwowe w programie Cashback – łącznie nawet 270 zł premii – mówi Dominika Cepek, Marketing Manager w Toyota Bank Polska.

W celu przystąpienia do promocji Money Mania VI, należy zarejestrować się na dedykowanej stronie Organizatora: www.moneymania.pl, następnie założyć Konto Jedyne i uruchomić Plan Depozytowy na 100 dni na minimalną kwotę 10 000 zł. Za założenie konta oraz lokaty, uczestnicy akcji mogą liczyć na pierwsze 50 zł premii, która zostanie wypłacona już po 70 dniach utrzymywania depozytu. Dodatkowo rejestrując się do prowadzonej przez Toyota Bank promocji „Tankuj korzyści do pełna”, klient otrzyma dodatkową premię w wysokości 20 zł.

Aktywni klienci którzy założą Konto Jedyne, uruchomią Plan Depozytowy na 100 dni i dodatkowo skorzystają z promocji Cashback „Tankuj korzyści do pełna”, otrzymają kolejne pakiety korzyści związane z oszczędzaniem na tankowaniu paliwa – nawet 50 zł zwrotu w skali miesiąca od Toyota Bank. Ponadto, osoby które przez przynajmniej 3 dowolne miesiące aktywnie korzystać będą z programu Cashback, spełniając przy tym wszystkie warunki regulaminu akcji, otrzymają kolejną dodatkową premię w wysokości 50 zł.

Poszczególne elementy działań promocyjnych są ze sobą przyjaźnie powiązane i spełniając jeden z warunków, klient automatycznie pomnaża korzyści w pozostałych aspektach, w których również może zarobić. Tym sposobem, uczestnicy promocji Money Mania VI mogą zarobić nawet 270 zł premii.

Na rejestrację w akcji promocyjnej oraz złożenie wniosku o Konto Jedyne, klienci mają czas do 19 czerwca 2016 r. Założenie Planu Depozytowego na 100 dni oraz rejestracji do programu Cashback, należy dokonać do 19 lipca 2016 r.  Aby natomiast spełnić warunki Cashbacku w min. trzech dowolnych miesiącach, klienci mają czas od czerwca do października br.

Na Lokacie na 100 dni można zdeponować od 3 000 do nawet 70 000 zł (min. 10 000 zł, aby wziąć udział w promocji) z gwarantowanym przez cały okres jej trwania oprocentowaniem 2,40% w skali roku. Natomiast Konto Jedyne to rachunek sprzyjający wszystkim zmotoryzowanym, bez względu na wiek czy markę posiadanego samochodu – jest całkowicie darmowy dla osób, które wykonają transakcje kartą na przynajmniej 400 zł w miesiącu. Uczestnicy promocji w ramach założonego Konta Jedynego, otrzymują również od banku darmowy Serwis Medyczny oraz Serwis Moto. Dzięki tym pakietom będą mogli skorzystać m.in. z naprawy pojazdu, holowania czy też pomocy medycznej.

 

Toyota Bank

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites