Centrum Usług Bankowych Rachunek Firmowy za 0 zł w Toyota Bank - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / Informacja prasowa / Rachunek Firmowy za 0 zł w Toyota Bank

Rachunek Firmowy za 0 zł w Toyota Bank 0

Rachunek Firmowy za 0 zł w Toyota Bank

W ramach nowej oferty Toyota Bank, wszyscy klienci którzy założą Rachunek Firmowy i utrzymywać będą średnie miesięczne saldo na poziomie przynajmniej 25 000 zł, nie zapłacą za jego prowadzenie. Ponadto konto firmowe w Toyota Bank umożliwia wykonanie 1000 bezpłatnych przelewów (w tym również do ZUS i US) oraz limit w rachunku z indywidualnym oprocentowaniem i prowizją już od 0,25%.

Rachunek Firmowy od Toyota Bank, to elastyczne rozwiązanie skierowane głównie dla małych i średnich firm, które zwiększa bezpieczeństwo finansowe. Teraz dzięki nowej ofercie, każdy przedsiębiorca który w terminie od 1.10.2016 do 31.01.2017 r. założy konto firmowe, ma możliwość korzystania z rachunku za 0zł aż do końca 2017 roku. Wystarczy, aby jego średnie miesięczne saldo na koncie, było utrzymywane na poziomie minimum 25 000 zł.

Dzięki przyznawanemu do konta limitowi kredytowemu z indywidualnym oprocentowaniem, przedsiębiorcy mają dostęp do potrzebnej gotówki w dowolnym momencie, a prowizja za udzielenie finansowania może wynosić zaledwie 0,25%. Limit przyznawany jest indywidualnie po 3-miesięcznej analizie obrotów realizowanych na koncie klienta. Linia kredytowa jest dostępna w każdej chwili, ale jeśli klient jej nie użyje, nie zapłaci żadnych opłat za niewykorzystaną część kredytu. Każdy wpływ środków powoduje natomiast spłatę limitu, przywracając tym samym jego wysokość, a opłaty związane z kredytem są jasne i przejrzyste.

Posiadając rachunek firmowy, klienci mogą także korzystać z depozytów overnight oraz lokat tygodniowych a nawet 12-miesięcznych. W ramach konta, Toyota Bank oferuje również 1000 bezpłatnych przelewów internetowych w miesiącu (w tym przelewy do ZUS i US), darmowe wyciągi z konta przez Internet oraz możliwość otrzymania bezpiecznych kart debetowych Quick Silver i kredytowych typu Charge Biznes Toyota.

– Nigdy nie wiadomo, kiedy firma będzie potrzebować dodatkowych środków, aby skutecznie utrzymać swoją płynność finansową. Dlatego też Linia w Rachunku Firmowym od Toyota Bank, jest szczególnie przydatna do realizacji czasowych lub stałych zobowiązań – mówi Malwina Dworakowska, Corporate Account Manager w Toyota Bank Polska.

 

Toyota Bank Polska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites