Centrum Usług Bankowych Kasomat rozwiązaniem kłopotów finansowych - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / Informacja prasowa / Kasomat rozwiązaniem kłopotów finansowych

Kasomat rozwiązaniem kłopotów finansowych 0

 

 

Czasem zdarza nam spotkać się z nagłą potrzebą posiadania gotówki, podczas gdy nasz portfel świeci pustkami. Dodatkowe pieniądze przydają nam się m.in. na wykup atrakcyjnej, ale ograniczonej czasowo oferty w biurze podróży, zakup prezentu dla bliskiej osoby, wymianę sprzętu elektronicznego potrzebnego w domu. Kasomat pomaga Polakom uporać się z tymi wydatkami, proponując im rozwiązania dostosowane specjalnie do ich potrzeb.

Kasomat – oferta dla klientów

Kasomat dla swoich klientów przygotował zobowiązania w kwocie od 350 do 3000 zł. Pożyczki można zaciągać przede wszystkim na okres jednego miesiąca, jednak istnieje możliwość indywidualnego dopasowania czasu spłaty na stronie internetowej. Zobowiązania o wyższej kwocie można podjąć nawet na okres 6 miesięcy, dzięki czemu stają się ono łatwiejsze do spłaty. Duża elastyczność w dopasowaniu pożyczki do swoich potrzeb sprawia, że oferta Kasomatu wyróżnia się na rynku pozabankowym i stanowi idealne rozwiązanie dla tych klientów, którzy potrzebują dodatkowego zastrzyku gotówki.

Kasomat – nowoczesne rozwiązania

Firma w swojej działalności kieruje się przede wszystkim dobrem klienta. To właśnie w ramach takich idei, Kasomat systematycznie inwestuje w najnowsze rozwiązania technologiczne, które mają usprawnić proces podejmowania zobowiązań finansowych. W tej chwili na stronie internetowej marki można znaleźć m.in. wirtualny chat z konsultantem, który dostarczy nam wszelkich niezbędnych informacji i wyjaśni nieścisłości co do oferty. To rozwiązanie nie tylko znacząco usprawnia proces podejmowania pożyczki, ale także ogromnie zwiększa komfort konsumentów.

 

One thought on “Kasomat rozwiązaniem kłopotów finansowych

  1. hej! ja bralem pozyczke w kasomacie juz dwa razy i bardzo chwale. firma uczciwa, nie naciągają na koszty, całkowitą kwotę spłaty klient poznaje jeszcze przed wypełnieniem wniosku. bardzo serdecznie polecam 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites