Centrum Usług Bankowych Potrzebna gotówka na remont? Sprawdź ofertę Kasomatu - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / Pożyczki pozabankowe / Potrzebna gotówka na remont? Sprawdź ofertę Kasomatu

Potrzebna gotówka na remont? Sprawdź ofertę Kasomatu 0

Gotówka na remont jest potrzebna nie tylko do sfinansowania koniecznych zakupów, np. kupna farb czy narzędzi, ale także do uzyskania niezbędnych pozwoleń. Zarówno budowa garażu czy balkonu wymaga bowiem odpowiedniego zezwolenia z urzędu, a tamtejsze sprawy często okazują się kosztowne. Dodatkowa gotówka na remont pozwoli nam także wynająć ekipę fachowców, którzy wykonają za nas trudniejsze prace naprawcze.

Gotówka na remont – skąd ją wziąć?

W polskich realiach bardzo ciężko odłożyć jakiekolwiek oszczędności, a jeśli już gromadzimy dodatkowe środki to w zupełnie innym celu niż wykonanie remontu. W ten sposób sponsorujemy wymarzone wakacje czy zakup sprzętu elektronicznego Tymczasem prace remontowe często okazują się nie tylko konieczne pod względem estetycznym, ale także i praktycznym. Rozwiązaniem nagłej potrzeby gotówki na remont w ciepłe dni są pożyczki pozabankowe, które błyskawicznie dostarczą nam potrzebną gotówkę.

Oferta Kasomatu

Kasomat to popularna marka, która zajmuje się udzielaniem krótkoterminowych pożyczek pozabankowych. Dla swoich klientów przygotowała zobowiązania finansowe w kwocie 350 do 1000 zł na okres od 1 do 30 dni. Zobowiązanie w Kasomacie możemy całkowicie dostosować do swoich potrzeb, samodzielnie wybierając kwotę oraz okres spłaty. W ten sposób uzyskujemy zindywidualizowaną pożyczkę, której rata ma wysokość dopasowaną do naszej sytuacji finansowej. Taki zabieg umożliwia uniknięcie problemów ze spłatą zobowiązania oraz ograniczenie ryzyka popadnięcia w spiralę zadłużenia.

One thought on “Potrzebna gotówka na remont? Sprawdź ofertę Kasomatu

  1. Kasomat całkiem spoko – żona uparła się na małe odświeżenie sypialni. Gdy przeszukiwałem internet pojawiła się reklama Kasomatu na jednym z portali. No i się zdecydowałem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites