Centrum Usług Bankowych Majówka? Sfinansuj ją z Kasomatem - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / Informacja prasowa / Majówka? Sfinansuj ją z Kasomatem

Majówka? Sfinansuj ją z Kasomatem 0

 

Majówka to popularna okazja do planowania wyjazdów na krótkie urlopy, np. w góry czy nad morze. Niestety często w organizacji takiego wypoczynku przeszkadza nam nie tylko brzydka pogoda, ale także chwilowe problemy finansowe. Skąd wziąć gotówkę konieczną do sfinansowania wymarzonego wyjazdu?

Majówka – jak ją spędzić?

Na Majówkę najczęściej wybieramy się na łono natury, aby odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku. Dużą popularnością wśród Polaków cieszą się wycieczki w góry czy nad pobliskie jezioro, jednak w tym roku warto je sobie odpuścić ze względu na brzydką pogodę. Osoby o zasobniejszych portfelach mogą rozważyć wyjazd poza granice Polski, np. do Włoch, Tunezji czy Hiszpanii. Tego typu miejsca niezmiennie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród turystów. Dla tych, którzy z powodu braku pieniędzy czy niedopisującej pogody postanowili zostać w domu, władze miast przygotowały atrakcje w postaci koncertów, gier i zabaw. Tego typu wydarzenia zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem tłumów i pozwalają miło spędzić czas, nie ruszając się poza granice własnego miasta.

Skąd wziąć pieniądze?

W zaaranżowaniu długiego majowego weekendu pomóc nam mogą firmy pożyczkowe, m.in. Kasomat. Tego typu instytucje udzielają krótkoterminowych zobowiązań finansowych, które można spożytkować na dowolny cel. Dla swoich klientów Kasomat przygotował pożyczki w kwocie od 350 do 3000 zł na okres jednego miesiąca. Dzięki takim warunkom, podjęte zobowiązanie można spłacić od razu po wypłacie i cieszyć się wspomnieniami z weekendu.

 

Kasomat_logo

One thought on “Majówka? Sfinansuj ją z Kasomatem

  1. Pożyczałam na wyjazd majowy za granicę – 1000zł….za to, że poleciłam firmę Kasomat koleżance i ona też wzięła pożyczkę obniżono mi koszty mojego zobowiązania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites