Centrum Usług Bankowych Sopocki hotel Bayjonn coraz bliżej końca rozbudowy - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / Informacja prasowa / Sopocki hotel Bayjonn coraz bliżej końca rozbudowy

Sopocki hotel Bayjonn coraz bliżej końca rozbudowy 0

Już tylko kilka tygodni dzieli nas od oddania do użytku nowej części rozbudowanego hotelu Bayjonn w Sopocie. Jego gospodarze zapowiadają kolejne udogodnienia, zaś uroczyste otwarcie planowane jest na jesień tego roku.

Nowe możliwości i udogodnienia

W butikowym hotelu Bayjonn położonym w samym centrum Sopotu, zaledwie kilkaset metrów od plaży, dobiega powoli końca rozbudowa czwartego piętra. Spółka będąca właścicielem hotelu zaplanowała dobudowę jednej kondygnacji, tak aby hotel w nowej odsłonie dysponował sześcioma kondygnacjami, na których do dyspozycji gości będzie dwadzieścia osiem pokoi i jeden apartament.
Do rozbudowy – zgodnie z filozofią właściciela hotelu – użyto materiałów gwarantujących wytrzymałość i niezawodność przez długi czas. Wymieniono wszystkie tapety i okładziny w pomieszczeniach ogólnodostępnych oraz w sali konferencyjnej. Odświeżeniu uległ również hol przy recepcji hotelu, zaś część pokoi w części nie podlegającej rozbudowie wzbogacono o tarasy dla gości. Przy okazji rozbudowy poprawiono również użyteczność parkingu dla gości.

Cierpliwość gości nagrodzona

Iwona Kmiecik, dyrektor zarządzająca hotelu, podkreśla, że prace wykonywane są z możliwie najmniejszą uciążliwością dla gości. Jak twierdzi Kmiecik, nie widać spadku liczby odwiedzin hotelu, zwłaszcza, że wielu gości jest w hotelu już kolejny raz.

Z myślą o rekompensacie dla gości przebywających w hotelu obsługa przygotowała specjalne podarunki i niespodzianki. Rozbudowie towarzyszyć będzie również wymiana hotelowej windy na nową, znacznie cichszą i nowocześniejszą. To skomplikowana operacja, ponieważ odbędzie się w trakcie pracy hotelu i pobytu osób, które muszą korzystać z windy, jak starsi, czy niepełnosprawni.

Niepowtarzalny charakter

Nowo nadbudowana kondygnacja zostanie utrzymana w tym samym stylu, co pozostałe, ale w nieco innej kolorystyce. Do jej obudowy zostanie użyta, podobnie jak w przypadku pozostałych kondygnacji, żywica prasowana i blacha tytanowo-cynkowa, jednak tym razem w kolorze antracytu podobnie jak dach, co ma dodać elewacji niepowtarzalnego charakteru. Andrzej Grzechnik,  prezes spółki będącej właścicielem hotelu, mówi, że taki wygląd elewacji był zamierzony od samego początku i stanowi element identyfikacji wizualnej całego hotelu oraz ma podkreślać jego butikowy charakter. Goście mieszkający w pokojach i apartamencie na nowej kondygnacji będą mogli cieszyć się niezapomnianym widokiem na sopockie molo i morze. Uroczyste otwarcie nowej kondygnacji i imprezę dla gości zaplanowano na jesień tego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites