Centrum Usług Bankowych W konkursie filmowym Banku Millennium do wygrania 40 000 zł - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / News / W konkursie filmowym Banku Millennium do wygrania 40 000 zł

W konkursie filmowym Banku Millennium do wygrania 40 000 zł 0

25 kwietnia ruszył konkurs filmowy pt. „Wszystko kręci się wokół ciebie”. Konkurs wyłoni i nagrodzi   najlepsze filmy ukazujące, że „gdziekolwiek jesteś, cokolwiek ciekawego robisz, aplikacja mobilna Banku Millennium daje Ci wolność i możliwość korzystania w pełni z życia”. Ogłoszenie wyników 16 czerwca.      

Warunki udziału

Udział w konkursie jest bardzo prosty – wystarczy zarejestrować się na stronie konkursbankmillenium.pl, a potem nakręcić i wgrać swój spot. Zarejestrowani uczestnicy mogą zgłosić dowolną liczbę filmów, pamiętając by ich długość nie przekraczała 30 sekund oraz, by znalazł się tam w formie logo lub planszy Bank Millennium (odpowiednie materiały są dostępne na stronie projektu). Na nominowane prace będzie można głosować od 16 czerwca do 3 lipca 2017 r., oceni je również jury projektu.

Nagrody

Pula nagród w konkursie wynosi 40 000 zł (12 000 zł za I miejsce, 8 000 zł za II miejsce i 5 000 zł za trzecie). Przewidziana jest również Nagroda Publiczności w wysokości 5 000 zł oraz 10 nominacji po 1 000 zł każda.

Konkurs organizowany jest we współpracy z firmą Million You zajmującą się zbieraniem, łączeniem i  inspirowaniem twórczych ludzi w ramach crowdsourcingu oraz tworzeniem kreatywnej społeczności.  Million You współtworzą początkujący twórcy i profesjonaliści, którzy chętnie rozwijają swój warsztat biorąc udział w różnego typu zadaniach filmowych.

Na prace czekamy do 5 czerwca 2017 r. Pozostałe informacje o konkursie znajdują się w Regulaminie Konkursu na konkursbankmillenium.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites