Centrum Usług Bankowych 2,5% na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / Informacja prasowa / 2,5% na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium

2,5% na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium 0

Bank Millennium uruchomił kolejną edycję promocji Konta Oszczędnościowego Profit, w której utrzymał jedną z najlepszych na rynku stawek oprocentowania. W ramach promocji, nowe środki do 100 tys. zł, wpłacane na Konto Oszczędnościowe Profit, otrzymują oprocentowanie w wysokości 2,5% w skali roku, obowiązujące przez trzy miesiące.

Polacy coraz częściej myślą o zabezpieczeniu swojej finansowej przyszłości, a konta oszczędnościowe są świetnym narzędziem do realizacji tego celu. Klienci doceniają swobodę, jaką zapewniają – możliwość oszczędzania dowolnych kwot, regularnie lub w zależności od posiadanych nadwyżek, a także stały dostęp do oszczędności, co jest szczególnie ważne w przypadku nieprzewidzianych sytuacji. Zgromadzone dodatkowe środki pozwalają na realizację planów lub zupełnie spontanicznych pomysłów, jak choćby beztroskie spędzanie czasu z najbliższymi. Co ważne, dzięki aplikacji mobilnej i serwisowi bankowości internetowej, obsługa konta oszczędnościowego jest możliwa z każdego miejsca i o dowolnej porze. – Robert Chorzępa, Kierujący Wydziałem Produktów Oszczędnościowych w Banku Millennium.

Warunki promocji

Promocyjne oprocentowanie nowych środków na Koncie Oszczędnościowym Profit wynosi dla kwot do 100 tys. zł 2,5% w skali roku przez trzy miesiące, natomiast dla nadwyżki ponad 100 tys. zł – 1,7% w skali roku przez trzy miesiące.
„Promocja na Nowe Środki” trwa do 24 czerwca 2017 r. Szczegóły oferty dostępne są na stronie www.bankmillennium.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites