Centrum Usług Bankowych ZŁOTA LOKATA XI w ESBANKU Banku Spółdzielczym przyniosła szczęście - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / Bankowość spółdzielcza / ZŁOTA LOKATA XI w ESBANKU Banku Spółdzielczym przyniosła szczęście

ZŁOTA LOKATA XI w ESBANKU Banku Spółdzielczym przyniosła szczęście 1

„Warto oszczędzać, bo można spełnić swoje marzenia” – tak swój udział w ZŁOTEJ LOKACIE podsumowuje szczęśliwa laureatka, Pani Anna Prudło, która w XI edycji loterii promocyjnej ESBANKU Banku Spółdzielczego wygrała samochód osobowy marki Nissan Note.

Nagroda główna

Wiosna 2017 roku w pamięci Pani Anny Prudło, Klientki Filii ESBANKU Banku Spółdzielczego w Lgocie Wielkiej, zostanie zapewne na zawsze. W kwietniu, podczas losowania 11 cennych nagród w loterii ZŁOTA LOKATA XI, w tym tej najcenniejszej – Nissana Note – właśnie do niej uśmiechnęło się największe szczęście. Na początku maja nastąpiło natomiast oficjalne, uroczyste przekazanie kluczyków do nagrody głównej w loterii.

Klientką ESBANKU Banku Spółdzielczego jestem od dwóch lat, a to była druga lokata promocyjna, którą założyłam. I udało się” – opowiada laureatka Złotej Lokaty XI. Przyznaje, że o losowaniu nagród zapomniała, a wiadomość o wygranej była dla niej szokiem. „To, że wygrałam, tak naprawdę dotarło do mnie na drugi dzień po rozmowie z przedstawicielem Banku. Bardzo się cieszę z nagrody, samochód bardzo mi się podoba. Taka wygrana prawdopodobnie zdarza się raz w życiu, więc samochód na pewno będzie wykorzystywany – tym bardziej, że jest to moje pierwsze, własne auto. Uważam, że warto oszczędzać, bo to naprawdę się opłaca, można spełnić swoje marzenia.”

Gratulacje oraz kluczyki do samochodu Pani Annie przekazał reprezentujący Zarząd oraz Pracowników ESBANKU Banku Spółdzielczego Wiceprezes Paweł Braszczyński.

Promocyjna lokata z nagrodami

„Cykliczne lokaty w ESBANKU Banku Spółdzielczym, dodatkowo premiowane nagrodami, cieszą się dużą popularnością wśród naszych Klientów. Stanowią gwarancję zysku z oprocentowania, które jest dopisywane do kwoty lokaty, a także okazją do wygrania cennych nagród. Wśród nich bardzo często jest samochód osobowy. W tym roku do naszych Klientów trafiło wiele cennych nagród, w tym dwa samochody – jeden w Lokacie SGB, a teraz drugi, w loterii promocyjnej naszego Banku ZŁOTA LOKATA XI. Gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych loteriach” – tak do oszczędzania z ESBANKIEM Bankiem Spółdzielczym zaprasza Paweł Braszczyński.

Nowa loteria, dostępna dla Klientów ESBANKU Banku Spółdzielczego, Lokata SGB Wiosna 2017, ruszyła 2 maja. W puli nagród – Volkswagen Golf, skuter marki Romet, aparat cyfrowy Sony, robot kuchenny Bosch oraz walizka kabinowa Wittchen. Promocyjne lokaty można zakładać do końca czerwca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites