Centrum Usług Bankowych Credit Agricole ponownie wybiera Business Garden - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / News / Credit Agricole ponownie wybiera Business Garden

Credit Agricole ponownie wybiera Business Garden 0

Vastint Poland podpisał z Bankiem Credit Agricole umowę najmu 15,000 m 2 powierzchni biurowej w Business Garden Wrocław. Firma zajmie dwa budynki, które powstaną w ramach planowanego drugiego etapu inwestycji. Nowa lokalizacja będzie główną siedzibą banku Credit Agricole oraz Europejskiego Funduszu Leasingowego, znajdzie się w niej również siedziba spółek CA Ubezpieczenia. Doradcy z CBRE reprezentowali Credit Agricole w procesie negocjowania umowy najmu.

Kontynuacja współpracy Banku Credit Agricole z Vastunt Poland

Roger Andersson, Dyrektor Zarządzający Vastint Poland skomentował: „Bank Credit Agricole należy do grona największych najemców Business Garden w Warszawie. Cieszy nas, że tak prestiżowa firma zaufała nam ponownie i wybrała na swoją siedzibę główną tym razem projekt we Wrocławiu. Jest to najlepsza rekomendacja dla naszych kompleksów Business Garden i potwierdzenie, że spełniają one potrzeby najbardziej wymagających najemców. Jestem również przekonany, że realizacja kolejnego i zarazem ostatniego etapu wrocławskiej inwestycji zakończy się w planowanym terminie i nasz klient będzie mógł wprowadzić się do nowego biura w drugiej połowie 2019 roku.”

Ujednolicenie powierzchni biurowych

– Zdecydowaliśmy się skonsolidować powierzchnie biurowe Grupy Credit Agricole we Wrocławiu i w ten sposób wzmocnić efekt synergii. Wierzymy, że nowoczesne  środowisko pracy pozytywnie wpłynie na naszą innowacyjność i efektywność, a także pozwoli przyciągnąć nowe talenty. Chcemy podkreślić naszą wieloletnią i konsekwentną obecność na rynku  lokalnym we Wrocławiu oraz wzmocnić świadomość siły Grupy CA w Polsce – powiedział Olivier Constantin, I wiceprezes banku Credit Agricole i Senior Country Officer Grupy Credit Agricole, odpowiedzialny za rozwój  wszystkich spółek grupy: Europejski Fundusz Leasingowy, CA Ubezpieczenia, Amundi TFI.

Wrocławski Business Garden powstaje przy ulicy Legnickiej, w sąsiedztwie centrum handlowo- rozrywkowego Magnolia i stacji kolejowej Mikołajów oraz w bliskiej odległości od centrum miasta. Docelowo kompleks tworzyć będzie dziewięć budynków biurowo-usługowych o całkowitej powierzchni najmu 117 000 m 2 . Przestrzeń pomiędzy budynkami zajmie starannie zaplanowany park, w którym powstaną strefy relaksu, sportu i pracy z dostępem do Wi-Fi. Oprócz pawilonu restauracyjnego zlokalizowanego na terenie ogrodu, w kompleksie przewidzianych jest szereg dodatkowych udogodnień dla najemców, m.in. placówka medyczna i przedszkole. Business Garden posiada certyfikat LEED Platinum. W aktualnie oddanych do użytku budynkach swoje biura otworzyły m.in. firma Becton Dickinson, Capgemini, Dolby Laboratories i Ceneo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites