Centrum Usług Bankowych easyMarkets wprowadza do oferty bitcoin - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / Informacja prasowa / easyMarkets wprowadza do oferty bitcoin

easyMarkets wprowadza do oferty bitcoin 0

 

easyMarkets, wiodąca platforma inwestycyjna, poszerza swoją ofertę o kontrakty CFD główną kryptowalutę świata, bitcoina. Tym samym pozwala klientom inwestować w najnowszą klasę walorów finansowych.

easyMarkets poszerza ofertę o bitcoin

Wprowadzenie kontraktów CFD na bitcoina jest pierwszym etapem wejścia tej platformy do prężnie rozwijającego się świata kryptowalut, a jednocześnie zapowiedź dostępu do kolejnych w najbliższej przyszłości.

Podekscytowanie wokół niedawnych, rekordowych wzrostów notowań kryptowalut przełożyło się na wzmożone zainteresowanie przyszłością cyfrowych walut, takich jak bitcoin. Wprowadzanie przez markę kontraktów CFD na kryptowaluty wynika z rosnącego zapotrzebowania na te walory. Naszym celem jest zagwarantowanie dostępu do najbardziej fascynującej klasy aktywów, które pojawiły się w ostatnich latach – mówi Evdokia Pitsillidou, Dyrektor ds. Zarządzania Ryzykiem spółki easyMarkets. Nasi klienci mogą inwestować w instrumenty, których kurs uzależniony jest od waloru bazowego, ewentualnie korzystając z dźwigni dla zwiększenia wartości pozycji – dodaje.

Początkowo kontrakty CFD na bitcoina (BTC) na platformie obejmować będą wyłącznie parę BTC/USD. Z czasem możliwa będzie także wymiana bitcoin na pozostałe waluty główne, takie jak EUR, GBP, JPY i AUD, i odwrotnie.

Jak inwestować?

Kontraktami CFD na bitcoiny można handlować bezpośrednio ze swojego konta transakcyjnego na platformie easyMarkets, tak jak w przypadku walut, towarów czy akcji. By otworzyć pierwszą pozycję, wystarczy zasilić konto kwotą co najmniej 100 dolarów. Nie jest konieczne posiadanie konta walutowego z wirtualnym portfelem.

W easyMarkets klienci mają możliwość inwestowania w bitcoina w czasie rzeczywistym zarówno w weekendy, jak i o standardowych porach. Mogą przedłużyć swój standardowy tydzień pracy, korzystając z identycznych, konkurencyjnych warunków inwestycyjnych.

Traderzy handlujący kontraktami CFD na bitcoina za pomocą platformy easyMarkets mają dostęp do dźwigni 1:10. Broker zapewnia także gwarantowany poziom Stop Loss i Take Profit, które są istotnymi elementami inwestycyjnej strategii.

Na platformie easyMarkets nie ma poślizgu cen, zatem zlecenia realizowane są po cenach podanych na platformie tradingowej, bez względu na zmienność. Jednocześnie inwestorzy chronieni są przed ujemnym saldem – jeżeli saldo inwestora osiągnie wartość ujemną, easyMarkets pokryje kwotę ujemnego salda, oszczędzając traderowi zmartwień.

Dla osób zaczynających przygodę z kryptowalutami i zainteresowanych kontraktami CFD na bitcoin, marka przygotowała obszerny e-book, który można pobrać na stronie internetowej. Jednocześnie w planach są inne inicjatywy edukacyjne, mające na celu przybliżenie tematyki cyfrowych walut.

Więcej informacji na temat kryptowalut można znaleźć na stronie easyMarkets.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites