Centrum Usług Bankowych Toyota Bank rozbudowuje ofertę lokat - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / Informacja prasowa / Toyota Bank rozbudowuje ofertę lokat

Toyota Bank rozbudowuje ofertę lokat 1

 

Toyota Bank rozszerza ofertę depozytów bankowych o Lokatę Sprint na 180 dni oraz Lokatę Plus na 9 miesięcy. Oprocentowanie lokat wyniesie odpowiednio 2,5% i 2,0% w skali roku, co pozwoli na osiągnięcie ponadprzeciętnych zysków w krótkim okresie oszczędnościowym. Lokaty dostępne przez Internet skierowane są do wszystkich Klientów, którzy założą bądź posiadają już Konto Jedyne w Banku. Dostęp do nowych produktów banku został uruchomiony z dniem 30 stycznia br.

Lokata Sprint na 180 dni to nowa odsłona popularnych w ofercie Banku depozytów Lokata Sprint na 130 dni i Lokata Sprint na 160 dni. Minimalna kwota jednej lokaty to 3 000 zł, przy czym maksymalna to aż 18 000 zł. Jeden Klient może uruchomić 10 lokat na kwotę 180 000 zł. Przy oprocentowaniu stałym 2,5% w skali roku kapitalizacja odsetek nastąpi na koniec okresu.

Lokata Plus na 9 miesięcy to również rozszerzenie uznanej przez Klientów Banku formy oszczędzenia, dostępnej dotychczas na okres 1, 3, 6, 12, 24 lub 36 miesięcy. Minimalna kwota jednej lokaty to 5 000 zł. Liczba i saldo lokat są nieograniczone. Oprocentowanie stałe w wysokości 2% w skali roku nastąpi na koniec okresu – w tym wypadku, po 9 miesiącach.

Rozbudowa oferty depozytowej w Toyota Bank to krok w kierunku Klientów ceniących elastyczność i możliwość ułożenia własnego planu oszczędnościowego pod osobiste preferencje i oczekiwania. Lokaty Sprint i Plus są bowiem idealnym narzędziem dla Klientów, którzy cenią możliwość wyboru horyzontu czasowego, przy zachowaniu atrakcyjnego poziomu oprocentowania swoich lokat – mówi Bartosz Suchecki, Product Manager Toyota Bank Polska.

Lokata Sprint na 180 dni oraz Lokata Plus na 9 miesięcy to depozyty Toyota Bank zaangażowane w najnowszą akcje „Duet lokat – edycja 2”, która wraz z akcją „Polecaj i zarabiaj” stanowią tegoroczną edycję akcji promocyjnej zatytułowanej „Zarabiaj z duetem korzyści – edycja 2”. Udział w niej gwarantuje Klientom szansę na proste otrzymanie ponadprzeciętnych, wymiernych korzyści finansowych.

 

Toyota Bank Polska S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites