Centrum Usług Bankowych Dzień Kobiet z Fines! - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / Informacja prasowa / Dzień Kobiet z Fines!

Dzień Kobiet z Fines! 0

 

8 Marca – dzień, w którym Panie są najważniejsze! Właśnie z myślą o Paniach firma Fines S.A. przygotowała akcję marketingową – ”Jesteś Kobietą? 8 marca z Fines”. Na Panie, które tego dnia odwiedzą placówki Fines Operator Bankowy, czekają upominki. Akcja ma na celu kształtowanie pozytywnego wizerunku marki Fines wśród lokalnej społeczności.

W 280 placówkach Fines Operator Bankowy Klienci mają dostęp do oferty wielu banków i firm pozabankowych. Różnorodność ofert wiodących banków oraz sprawdzonych i zaufanych firm pożyczkowych, umożliwia porównanie oraz wybranie najlepiej dopasowanej oferty kredytowej.

Fines S.A. działa na rynku od 13 lat i jest największym niezależnym operatorem sieci agencji kredytowych w Polsce. Od samego początku kieruje się przejrzystymi zasadami, stawia na profesjonalne doradztwo z zakresu finansów osobistych i dba o bardzo dobre relacje z Klientami.

Wszystkie Panie, nie tylko w tym dniu, zapraszamy serdecznie do placówek Fines Operator Bankowy. Lista placówek, w których odbędzie się akcja ”Jesteś Kobietą? 8 marca z Fines” dostępna jest na stronie www.fines.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites