Centrum Usług Bankowych Toyota Bank podpowiada, jak zaoszczędzić na jeździe - Banking Magazine I Banki Kredyty Pożyczki Ubezpieczenia Oszczędzanie
Home / Bank wiedzy / Toyota Bank podpowiada, jak zaoszczędzić na jeździe

Toyota Bank podpowiada, jak zaoszczędzić na jeździe 0

 

Toyota Bank rusza z nową kampanią edukacyjną “Motofinanse: portfel nowoczesnego kierowcy”, która ma zachęcić Polaków do większych oszczędności. Bank zamierza podpowiadać kierowcom, w jaki sposób mogą zoptymalizować koszty związane z codziennym użytkowaniem samochodu.

Akcja “Motofinanse: portfel nowoczesnego kierowcy” ma na celu zwiększenie wiedzy polskich kierowców na temat optymalizacji kosztów codziennej eksploatacji samochodów oraz produktów finansowych, które mogą wspomóc oszczędzanie. Kampania edukacyjna została przygotowana przez marki Toyota Bank oraz Toyota Leasing. Przy jej tworzeniu marki współpracowały z Maciejem Samcikiem, specjalistą rynku finansowego i autorem popularnego bloga subiektywnieofinansach.pl.

Toyota Bank dostrzegł poważny problem związany z brakiem dostępu do rzetelnych informacji na temat udanego zakupu i ekonomicznej eksploatacji samochodu. Tymczasem wiedza na temat efektywnego łączenia usług finansowych z oszczędnym użytkowaniem samochodu może okazać się niezastąpiona szczególnie w okresie wakacyjnym. To właśnie w tym czasie podróżujemy bowiem więcej i dalej niż zwykle.

Materiały edukacyjne kampanii “Motofinanse: portfel nowoczesnego kierowcy” może będzie znaleźć na blogu internetowym Subiektywnie o Finansach. Poradniki w formie tekstowej oraz w formie wideo będą publikowane od lipca 2018 roku aż do marca 2019 roku. Polscy kierowcy znajdą w nich m.in. informacje na temat całkowitego kosztu zakupu samochodu, kosztów jego codziennej eksploatacji oraz sposobów na ich ograniczenie. Materiały edukacyjne będą także zawierać wskazówki na temat metod serwisowania aut oraz sposobów na efektywne oszczędzanie z wykorzystaniem konta i karty w banku. W ramach kampanii zorganizowane zostanie również webinarium, podczas którego czytelnicy będą mieli okazję do zadawania pytań ekspertowi.

Koszty eksploatacji samochodu pochłaniają dużą część domowego budżetu. Teraz Toyota Bank chce uczyć polskich kierowców, jak można je ograniczyć. Kampania edukacyjna “Motofinanse: portfel nowoczesnego kierowcy”to powrót do korzeni tej instytucji, które wywodzą się właśnie z branży motoryzacyjnej. Akcja poprzedza wprowadzenie do oferty banku nowego produktu finansowego. Przygotowany został specjalnie z myślą o kierowcach, którzy dzięki niemu będą mogli m.in. płacić mniej za paliwo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright Sfera Finansów S.A. 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites